Barevná kuchyně - vaše inspirace

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj,zajimaly by mě barvy vašich kuchyní podotýkám že NE BÍLOU!!!!!!!!!!!!!! to pro me není barva,a už mám plný zuby toho jak v každým albu vidím jen bílá+dřevo,bílá,bílá chtěla bych vidět taky něco živějšího,já mám návrh na fialovo šedou+ overface ten prostě být musí na oživení.ale pořád nejsem pořádně rozhodnutá a truhlář u ktereho budem kuchyn děat je trošku barevně omezenější,Jaké máte barvy vy?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@subsomi nebo ješte takto at je to líp vidět zase trochu jiná barva
Odpovědět
Profilova fotka
@subsomi Obvyklá výška stropu je 2,6 m. Strop ve výšce 2,2 m by byl opravdu nízký ;-) @ratatooy Můžu se zeptat na hloubku prac. desky (Mám na mysli tu část při stěně)? Já budu mít z technických důvodů hloubku desky 70 cm (nikoliv obvyklých 60) a pořád přemýšlím, jestli to není moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivular ono to vypadá že je za sporákem ješte místo ale není je to normalne 60cm vypadá to tak jak je stejná barva desky za linkou
Odpovědět
@ratatooy jo tak aspoň jedno okno je OK, ale jak to vidím, tak asi kolem sporáku si stejně udeš svítit (nebo aspoň já jsem na to ujetá, že si svítím, tady kde teď bydlíme, protože tu není okno u linky) @ivular no já nevím přesně kolik je standard, vím kolik máme tady a vím, kolik budeme mít a vím, že je to více než standard, díky za upřesnění, ať tady nešířím bludy
Odpovědět
Profilova fotka
@subsomi no mi tady taky nemáme okno u linky kde ted jsme a občas svítím ja sem zas takovej blázen že dokud aspon trošku vidím tak nesvítím ani na čtení až se mi rozmazavaji pismenka tak pak si rosvítím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám kuchyň žlutou..http://www.modrastrecha.cz/blog/alisa40/album/nase-slunickova-kuchyn/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Super inspirace, mě láká ta zelená, ale jen ta čistá (bílá+dřevo) mi nevadí, barvy dodá jídlo.:-)
Odpovědět
Ahoj, mohla bych vás všechny poprosit o tip, kde by se dala nechat vyrobit kuchyň v zářivě zelené (brčálové) barvě? Co jsem prochodila různá kuchyňská studia a že jich bylo dost (povětšinou taková ta známá), nikde nevedou jasné barvy. Sice někde se dokázali odvázat, že vedou třeba červené dokonce ve spoustě odstínů, ale zelená, to je bída. Mají maximálně tak jednu a ta je taková vyblitá. Jinak ta žlutá je naprosto super, žlutou jsem taky v nabídkách neviděla. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
/Users/Michaela/Library/Containers/com.apple.iChat/Data/Library/Messages/Attachments/ca/10/D2ED2969-F6E8-410A-B234-293F1AE81FAD/IMG_20160414_165936.jpg/Users/Michaela/Library/Containers/com.apple.iChat/Data/Library/Messages/Attachments/22/02/FE366CFC-329D-445E-9018-2C78096709C8/IMG_20160414_165929-1.jpg/Users/Michaela/Library/Containers/com.apple.iChat/Data/Library/Messages/Attachments/d9/09/296BE1A5-2F4E-400E-858E-3DDF22FB5ECD/IMG_20160414_170012-1.jpg @teron přidávám fotky naší kuchyně foceny mamčiným telefonem, takže to sice není žádná hitparáda, ale jen tak pro představu, já kuchyň uvidím dnes, tak jí můžu ještě nafotit, pokud budeš chtít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teron Ahoj, když jsem hledala kuchyni do bytu, chtěla jsem fialovou- ne vínovou ale fialovou. Obešli jsme toho opravdu hodně, ale nic, až jsme našli malé truhlářství a barvu mi míchal autolakýrník, což kuchyň prodražilo o 15tis, ale byla fialová.
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se, špatně jsem fotky nahrála :)
Odpovědět
Tak tahle zelená je super, přesně podle mého gusta. Představujeme si právě něco v kombinaci jasná zelená a bílá.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@rulexnone Tohle se mi fakt líbí. Přírodní tóny jsou pěkné, nenásilné decentní, ale ta zelená tomu dodá život. Krása, klobouk dolů za odvahu.:-) Jinak my budeme mít "retrokuchyň", starorůžové prvky, tak snad se časem tady taky pochlubím.:-) Zelenou chceme oživit obývák (ale jen zelenými závěsy)...
Odpovědět
@teron Oni ve studiích neradi dávají zelenou, protože to trochu barví světlo a jídlo vypadá zkaženě. Viz https://bydleni.idnes.cz/barvy-v-byte...
Odpovědět
@z_1_z Chtěla jsem jen kuchyňské skříňky kombinované bílou s jasně zelenou, aby to bylo svěží. Rozhodně se nebojím, že jídlo bude vypadat zkaženě, protože pracovní deska by nebyla zelená. Navíc prostor bude velký otevřený. Několik kuchyní v zelené už jsem na fotkách viděla a nepřišlo mi, že by to mohlo působit zkaženě :).
Odpovědět
Profilova fotka
@teron @tirano holky, tak my už kuchyň používáme půl roku a kdo přijde - chválí, takže se toho nebojte! :)
Odpovědět
K barevné kuchyni bych doporučila nějakou neutrální barvu korpusu skříněk. Když se vám barva kuchyně okouká, prostě jen vyměníte pár dvířek a kuchyň je jako nová. Naši měli červenou kuchyň (+ bílé korpusy), okoukala se asi za 15 let, tak vyměnili červená dvířka za odstín dřeva + přidali skříň na ledničku a bylo vyřešeno.
Odpovědět
Zdravím, také nejsem zastáncem přebílených interiérů, alias bílá sedačka, za ní krémová zeď, kuchyňská linka v barvě slonová kost ... a kontrast se někam vytratil a vše tak nějak spolu splývá a zaniká ... ale vyjadřuji jen svůj osobní názor, snad se někoho nedotknu. My jsme na barvy, přiměřeně :D. My máme kuchyňskou linku modrou v kombinaci se šedoou :). A jsme moc spokojeni. Máme obývák spojený s kuchyní, a celé je to laděné do různých šedých odstínů + modrých/tyrkysových a žlutých doplňků. Je to veselé a hravé, ale zároveň hezky uzemněné tou šedou :), nám se to líbí. Můžu ukázat fotku kuchyně, ale je ještě vyfocená v bytě původních majitelů, nové fotky teď nemám v PC (máme kuchyň z druhé ruky, ale jen tři roky starou - po kompletní rekonstrukci bytu jsme byli dost finančně vyždímaní a byli jsme rádi, že jsme sehnali kuchyni, do které jsme se zamilovali, s kvalitním kováním, pojezdy, spotřebiči, dělanou na zakázku, v rozměrech, které se nám přesně šikly a za rozumné peníze).
Odpovědět
@ellesarka No ta modrá je taky perfektní! To se mi líbí.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?