Cena kuchyně DanKüchen

9. říj 201920

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli si někdo v poslední době nenechal dělat návrh kuchyně od DanKüchen. Na kolik vám kuchyň nacenili a o kolik šlo hýbat s cenou dolů. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek. Děkuji

 • @jjanabbohmova  nenechával a ani studio neznám, ale máte velmi špatně zvolený dotaz "na kolik vám kuchyň nacenili?" protože u kuchyně stačí pár věcí jinak v závislosti na velikosti kuchyně, které se mohou zdát jako drobnosti a můžete být už o pár desítek tisíc s cenou jinde. Také trochu pochybuji, že vám někdo nacení kuchyň a pak bude ochoten dodatečně dávat nějaké zajímavější procenta z ceny dolů. Spíš bývá praktikováno, že v nabídce hned dostanete smínku o slevě. Pak je ale otázka, jestli se jedná o opravdovou slevu nebo jen slevu na oko s přepálenou cenou před slevou.

  Udělejte si představu kuchyně a pak poptejte vícero studií a uvidíte. Nebo si nechte vypracovat nabídku z jednoho studia. Budete-li mít i vizualizaci, tak to poptejte dle ní a získané nabídky i jinde.

 • Je to , alespoň tedy podle jejich stránek jednička v Rakousku, co se týče kuchyní. Trochu odbočím, ale jednička v oknech v Rakousku je Internorm. Cena 14 oken na barák,..no nebudu radši psát částku..Okna však nevím jestli někdy budu já ještě měnit, u kuchyně by jsem si tak jistý nebyl. Myslím že u té kuchyně nebude cena o moc veselejší, osobně jsem jednal v jednu dobu s německým výrobcem, resp. zastoupením u nás a za cca 12 m chtěli asi 399 K bez spotřebičů. Pravda je, že tloušťku korpusů mají proti jiným širší, perfektní kování, odolné hrany proti vlhkosti atd. Rodina mě však odradila, protože takovou raketu bez spotřebičů nikdo nechtěl akceptovat. A to jsme neměli žádné luxusní materiály, tedy kromě kvality provedení.Nakonec jsem jim dal za pravdu, protože asi před 18 lety jsem pořídil do bytu kuchyni od Sykory, tenkrát pecka, nebyla to zas až taková raketa vzhledem k velikosti, ale když se podívám na ní dnes, tak je na výměnu.Takže dávat za kuchyň několik sto tisíc je asi nesmysl, protože jí asi po 20 letech stejně vyměním, nebo budu muset. Takže jak píše Radim, chce to navštívit vícero studií a rozhodnout se pro jedno z nich.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Plotový systém nahradí klasickou zeď
  Archiv článků od partnerů