Dekor Zebrano. Nepřipomíná vám to komanče?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, na odlehčení zakládám diskuzi na nově příchozí dekory "zebrano" apod. Začalo se mi to velmi líbit, ale pořád mám takový pocit, že jak rychle to přišlo, tak rychle to odejde. Hlavně mi přijde legrační, že před dvěma lety jsme takovou původní panelákovou "zebrano" kuchyni polepovali bílou folií, protože se nám to nelíbilo, a teď bych si to do baráku klidně pořídila :-D. Jaký je Váš názor? Fandíte retro stylům? Pro lepší představu, zde je fotka zebrana: http://www.ritzy.cz/foto.php?kategori...
Odpovědět
catf: jojo, máš pravdu, my jí nakonec budeme situovat jinak, takže nakonec budu mít kontejnery tři - metrový, a 2x šedesátkový.
Odpovědět
martii : ono je to s těma podlahama fakt ošemetný...my máme kolem linky dlažbu a ve zbytku je plovoučka..z tý sem byladost nešťastná neb jsem myslela že k lince naprosto nepůjde(je to červený buk) a světe div se, jde a bezvadně(náhodou je totíž v tom dekoru obsáhlej i odstín plovoučky)... ;-) taky jde o to,jaký zebrano vlastně chceš(já se např dozvěděla až od pána co nám montovoal kuchyŇň že nemáme zebrano ale makasar :-N )..dlažbu jsme ladili k horním lakovanám skříňkám.
Odpovědět
ještě koukám na ty moje fota..ono to na nich tak není dobře barevně vidět ..no realita je trochu jiná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iza: vypadá to fakt dobře, takhle bych to taky nějak chtěla, to se mi líbí, jakou máš pracvoní desku? A taky ta oranžová sedačka, tak je taky moc hezká ;-)
Odpovědět
jamus :dík, deska je lamino(stejně tak i na stěnách)...ale nějaký nový druh lamina vhodný na prac desky(musím kouknout do objednávky, jak se to jmenuje)...jinak ta oranžová sedačka je na pohled moc hezká,ale děsně,ale fakt děsně nepohodlná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Iza: no ona už od pohledu nevypadá nějak extra pohodlně, ale takhle je hezká, to jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?