Dispozice kuchyně- prosím o radu!

Prosím o radu, ohledně kuchyně. Nejsem si jistá návrhem od stoláře. Jestli nechat dřez, jak dal on. A hlavně kávovar nad troubou bude vestavný, přemýšlím zda nedat raději vedle trouby. A na kterou stranu. A také výškou celé stěny ze skříňkami. Je až ke stropu, jestli se využijí vrchní skříňky. Řeším protože jsem malá😆. Vpravo až ke skříňkám bude velké posuvné okno na terasu.
Odpovědět
Profilova fotka
- drez je hodne vpravo v rohu, nebude to pohodlne a ten kousicek mista, co je vpravo vedle nej, je takovy tezko vyuzitelny - ten kavovar uprostred steny me pobavil🙂 dala bych ho urcite k nejake plose, kde si nachystas kavu, hrnicky, babovku... - skrinky do stropu jsou super vec na sezonni veci, lepsi nez prazdny prostor na utirani prachu, na nejvyssi radu pouzivam stupinek deti - nejsem fanda tech celoplosnych vezi, dala bych pracovni plochu po cele delce U, tedy misto vezi spodni a horni skrinky a bude mista a mista na chystani kavicek🙂 S ergonomii kuchyne ti poradi @verunky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
varianta 2
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo jeste ten kavovar presunout do obyvakove casti
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@verunky varianta 2 je luxusni! 🙂
Odpovědět
@antoinet @verunky ..🙂... skvělé řešení č.2 i na přístup, je to vzdušné a umožňuje nedat skříňky až do stropu bez ztráty kompaktnosti, pokud se pro to rozhodnou... chápu praktickou stránku, jsem taky mrně...🙂) a nějaký stupínek to nevytrhne...
Odpovědět
Děkuji za názory. Kávovar do obýváku určitě ne. Varianta č.2 nám byla v jiném studiu také navrhnuta, ale bez rozšíření ostrůvku, tím pádem mi tam chyběli ty skříňky a měla jsem pocit, že je kuchyň malá. Ale nějak mi to přijde až moc otevřené. Mikrovlnka nad troubou nebude.
Odpovědět
Varianta č.1 je zase už moc prodloužená do jídelní části. Chci mít stůl čelem ke zdi😞
Odpovědět
Profilova fotka
@emoooss tak 2 s tím ze by byla trouba níž a nad ni kavovar
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
@verunky Tohle je nejlepší v daném prostoru. Původní návrh není vůbec elegantní.
Odpovědět
Článek se načítá
@verunky Ja bych ty prostredni nastenne skrinky uplne nahore udelala tak hluboke, jako je skrinka na lednici a troubu s kavovarem. At to nepusobi jak oltar.
Odpovědět
Děkuji za nápady, musím popřemýšlet co bude nejlepší. U varianty 2, by nám odpadlo to barové sezení, které místnosti trošku oddělovalo. Byl by prostor s obývací částí takový hodně otevřený. Pro mně zatím nezvykle.
Odpovědět
@puhelin Souhlas
Odpovědět
Ještě dotaz, to jsou nějaké nosné zdi nebo proč tolik "sloupu"?
Odpovědět
@zuzkanem ano nosné sloupy, je to řadový domek, který se zvedá na patro, tak nás omezují dané dispozice.
Odpovědět
@emoooss Aha, tak to jo. V tom případě je ten návrh ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Ale pri otevirani spodnich hornich skrinek budou dvirka bouchat do hornich skrinek, protoze vyklop zasahuje az nad prvni horni skrinky
Odpovědět
@verunky To se ale nemusi otevirat uplne, ne? Proste kolik dovoli dno te nejvyssi skrinky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo jde použít vyklopy, kdy se dvířka jakoby vysunou do předu a vyjedou kolmo nahoru. Ale je to teda docela drahá sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin nemusí , musí se počítat ze to bude narazet .... me by to dost sr....lo
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina tak ty nejdou už vůbec .... to skříň bys ani neotevrela... oni se neoteviraji dopředu a nahoru ale rovnou nahoru a pak dopredu
Odpovědět
@verunky Kdyz se s tim pocita... Ja tem vyklopum neprisla moc na chut, jsou pro vysoke lidi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky no nevím, já je v bytě v kuchyni měla a bylo to úplně v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jediná možnost je Aventos HK
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?