Dřez Franke Tectonite a vaše zkušenosti s ním

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Uvažuji o tomto dřezu v kávovém odstínu, ale ještě jsem ho neviděla v reálu. Máte ho někdo? Jaké jsou vaše zkušenosti? Nevypadá jen jako plastová levná napodobenina granitu? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@dyndula ahoj..možem sa opytat ako si spokojna s drezom? aj si chcem tento kupit a presne pre ten isty dovod...dakujem za info
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
...ano je to plastová napodobenina...určitě doporučuji granit ať už od Franke nebo Blanco nebo Shock. Tam je kvalita :)
Odpovědět
Profilova fotka
právě vybírám dřez.... co se týče tvaru, tak mám jasno, chci aby to bylo i s odkapem a vaničkou, a nejspíš v černé nebo tmavě šedé barvě... kde jste kupovali? přes internet nebo od dodavatele kuchyně? A pokud máte tectonite již delší dobu, jak jste spokojeni? Dívala jsem se na dřezy od Shocku, nejsou o moc dražší než Tectonite, ale zase mají menší dřezovou nádobu, jsem zvyklá na 350x410mm, nevím jestli bych si na 360x360 zvykla, ikdyž bude větší myčka..... tak ty velké hrnce asi budu dávat rovnou do myčky a ne mýt v dřezu jak dosud :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě doporučuji Granit http://jstatic.asmira.com/photo/60/73...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky vím, že ty granitové jsou v celé hloubce a tektonitové jen na povrchu... ale má to ve finále až takový vliv na užívání? Spíš by mne zajímaly zkušenosti lidí, kteří ten tektonitový dřez mají doma už delší dobu, třeba 3 roky.... zda jsou nějaká negativa...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@kuchyneprekazdeho @romina15 @snilkova @kirik @lucinkafr @ejco @anitram18 @ryska25 @kirik @zuza01 ahoj, obnovuji tuto diskusi a chtěla bych se zeptat jak jste spokojené s dřezem s odstupem času? Nerozbije se vám dřez nebo nádobí když mi tam spadne třeba hrneček (proto nechci keramický ikea) , jak se sléváním třeba těstovin horkou vodou? Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinka_02 ahoj, i po 4 letech jsem velmi spokojená a šla bych do něj znovu, vařící voda nevadí a i když mi tam spadl hrneček, tak se nic nestalo ;-) jen abych to teď nezakřikla :-)
Odpovědět
@malinka_02 Take jsem spokojena. Varici voda ok, nikde se netloukl pri narazu. Mam jediny "zarez" a to doslova - na hranu drezu mi spadl velky nuz ostrim a kousicek drezu se odstipl. Ale neni to ani videt, protoze material je stejne probarveny na povrchu jako pod nim. Takze vse ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@malinka_02 Já mám granitový dřez zatím velmi krátce. Vařící voda by snad neměla být problém, o tom jsem nikde nečetla, ale proti nárazům jsem se pojistila - dala jsem si do dřezu tu plastovou mřížku, jak se dříve dávaly do smaltovaných dřezů proti poškrábání. Černá mřížka v černém dřezu není vidět a nemusím se bát nějakého ťuknutí :-)
Odpovědět
@romina15 @snilkova @kirik @lucinkafr @ejco @anitram18 @ryska25 @kirik @zuza01 Kde jste prosím tento kontrétní dřez kupovali? Někde jsem četla že poláci dělají nepovedené kopie Franke a nerada bych naletěla. Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?