Dva dávkovače a excentr vedle dřezu - je to moc?

Plánuji dát vedle dřezu k baterii dva dávkovače (na jar a tekuté mýdlo) a excentr na ovládání výpusti z dřezu. V kuchyňském studiu mne od toho nicméně zrazují s tím, že toho bude v kombinaci s baterií už příliš a bude to vypadat blbě. Máte prosím někdo tuto kombinaci a mohli byste se případně podělit o zkušenosti nebo i fotku? Děkuji.
Odpovědět
@renatka_k a proc si nedas ovladani vypusti dopredu? Ja to tak mam a prijde me to lepsi. Jinak 2 nadoby a ovladani-nebudes to mit pres celou odkapavaci plochu?
Odpovědět
@kekita Ovládání výpusti vpředu - myslíš jako v tom proužku desky mezi dřezem a čílkem skříňky? Podle mne by to překáželo při práci u dřezu a ani to nevypadalo hezky, ale možná se pletu. Nemáš fotku tvého řešení? Dávkovače chci dávat nalevo a napravo od dřezové baterie, aby případné odkápnutí saponátu / mýdla bylo do dřezu. Odkapávač mít nebudu.
Odpovědět
@renatka_k ja mam blanco metra 6-saponat mam vedle baterie. Nemuzu najit foto v mobilu, tak alespon z netu. On tam ma plosku na to. Ale me nenapadlo, ze nebudes mit odkapavac... Ja jsem taky chtela dva davkovace, ale nakonec si umyvam ruce jarem.
Odpovědět
Excentr mám vpředu, dávkovače nemám vůbec, stejně se nejvíc umývá pod tekoucí vodou a už bych si ho asi odpustila, jen se pod ním drží binec.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?