Elektrolux nebo Amica. Co doporučujete?

Profilova fotka
Poraďte byla jsem rozhodnutá pro Elektrolux , troubu a desku, teď bude poblíž ve městě předváděčka spotřebičů Amica. Znáte, máte někdo spotřebiče Amica? Myslím, že Elektrolux je značka dostatečně prověřená, ale člověk nikdy neví. Díky za zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarád má sklokeramickou desku Amica a je s ní spokojenej. Známý v obchodě mi taky říkal, že s touto značkou nemaj žádný problémy (reklamace). Já jsem byla rozhodnutá pro Moru (taky má tradici a je to český výrobce) ale ještě ji nemám v provozu, tak snad budu taky spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Moru mám teď volně stojící, je super, protože se do ní vejdou velký plechy a pekáč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám kombinovaný sporák od Amicy a jsem s ním velice spokojená. A když u nás byl pán, který mi ho zapojoval tak mi řekl, že je to jedna ze značek, které jsou velice málo poruchová tak snad to tak bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Amica je fajn, maji i delsi zaruky tusim.....myslim, ze je to naprosto stejny jako Electrolux
Odpovědět
Profilova fotka
Právě zvažuju Amicu, nevím prostě tu značku neznám, tak nevím. Musím to vidět naživo, záruka asi 4 roky jsem koukala. Cenově bych řekla na stejno trouba 14-15000 jako ta od Elektroluxu.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte, že je dobrý brát všechno od jedný značky, jde mi o myčku tu jsem měla Bosch a líbí se mi i ta Amica.
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nemyslim, ze je dobry si brat vse jednu znacku, ja budu mit kazdou jinou.....mycku teda AEG
Odpovědět
Profilova fotka
Teď bylo v jednom časáku, možná Vítejte doma, nebo jinej už nevím porovnávání myček a právě Bosch tam vůbec nebyla, tak já nevím, přitom Boschka by měla bejt dobrá. Kristi a bereš s předním panelem , nebo schovaný čudlíky, já kvůli Aduně, začíná stát a pak aby mi nedělala bengál =-)
Odpovědět
Profilova fotka
schovany cudliky, stejny duvod jako ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že není nutný brát si vše od jedný značky, řekla bych že i různý firmy se třeba specializují na jiný spotřebiče (že třeba myčky můžou mít lepší než sporáky a jiná firma naopak). Takže my budeme kombinovat. Ale zase některé obchody mají akce, že když si pořídíš set od stejné firmy, tak ti dají slevu.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že vše od jedné značky a to z jediného důvodu. Teď jsem si zrovna vybavovala kuchyň a vybírala spotřebiče ne podle značky, ale podle toho co dokážou, jak dokáží šetřit a taky co stojí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko a jaké máš spotřebiče? Některá kuchyňská studia nabízejí celý set za zvýhodněnou cenu, tak já fakt nevím, je to věda toto :-| Zlatě za komunistů, dvoje kachličky, sporák buď byl na skladě nebo ne, takže se bralo, co bylo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macanet: souhlasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož jsme se stěhovali do domečku, kde zůstávala kuchyně na míru a celkem pěkná, tudíž se mi do ní nechtělo vrtat, a bývalí majitelé měli kombinovaný spoprák, vyřešila jsem to stejně, macanet mrkni do mýho alba je tam vyblejsklej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim ze neni nutne mit vsechno od jedne znacky. Jak uz tu nekdo napsal - koukam se na to co to umi, jakou to ma spotrebu atd. To je pro me dulezity a ne to aby to bylo od jedne znacky
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko koukala jsem, ale to není vestavnej ne?Neva vypadá dobře, asi to zkombinuju, uvidím jak mi to nabídnou, máme strejdu , co dělá v elektře a vlastně i druhýho ten vlastní jednu firmu na odsvače a tak,ještě se zeptám jich , jak to je asi nejlepší;-) Akorát váhám s myčkou, koupila jsem si časák a tam nebyla ani zmínka o Bosch, spíš Whirpool, Elektrolux, Amika........ tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
macanet sporák je volně stojící, jak jsem psala, mám kuchyň po bývalých majitelích dělanou na míru a vestavěný sporák by se nevešel, ale s tímhle jsem velice spokojená :-D a minulý týden mi dovezli myčku, 60 cm, nerez od Fagoru, hodně jsem váhala jakou koupit a tahle se mi zdála bezvadná, malá spotřeba elektřiny, vody, hodně programů i teplot, jsem spokojená. A na netu jsem jí koupila poměrně levně. ;-) mohla by jsi se zeptat tvého strejdy na digestoře. Je to jediná věc, která mi chybí, respektive, jí mám, ale je v bílé bravě a já jsem vše pořídila nerez. Mám odtah do komínu, a nevím jestli můžu koupit ne plochou, kterou tam mám teď ale např. čtverhranou s komínem (snad to píšu srozumitejně). Komín je ze zadní strany na zdi, a já nevím jestli všechny digestoře to mají stejné nebo ne. A ještě jeden dotaz, jak výkovou mám koupit, když mám kuchyň a obývák cca 40 m. Moc děkuji za případné odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to jsem blbě četla :-D Dám odkaz, než to vymažou jukni www.cata.cz ;-) Jo zeptám se až půjdu kolem obchodu ;-) Asi si to napíšu na papír :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych chtěla komínovou digestoř, taky máme malej obývák a kuchyň ještě menší tak aby to šlo ven a rychle ven, ale zas aby mě to nevytáhlo i s hrncem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc díky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Vrele doporucujem. Mycka, digestor i rura na pecenie, vsetko slape a 4 roky zaruky. Je to polska znacka, ale nemecka technologia. Hlupi ludia robia z tejto znacky odpad. Nie je to vsak pravda. Dizajn je jednoduchsi, avsak funkcie a spolahlovost na jednotku. Uz davno neplati, ze kvalitna znacka musi byt aj draha. Je to ako s autami, kedysi ako japonske auta boli opovrhovane, tak dodnes plati, ze s japonskym vozom do servisu tak akurat na vymenu oleja a filtrov. AMICU vrele odporucam = vlastna skusenost.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?