Jakou mycku - tichost

Profilova fotka
Zdravim, chtel jsem se zeptat na doporuceni/nazor na mycku? momentalne mame blomberg s 48db psanymi, mame kuchyn oddelenou, tak to neni problem, ale takto hlucnou do budouciho prostoru (obyvak s kuchyni urcite ne). Je v praxi velky rozil mezi 39db (co ma treba electrolux) nebo je uz 42 taky neslysitelne?
Odpovědět
Profilova fotka
Rozdiel 3dB je vnímaný ako dvojnásobný hluk. Tudíž rozdiel medzi 48dB a 39 dB je skoro 10násobný randál.
Odpovědět
Profilova fotka
me spis zajima esi se vyplati priplacet za tu nejtissi nebo te uz neni skoro poznat
Odpovědět
Já mám například 42dB a už ji vnímám jako poměrně tichou. Zda připlatit, nebo ne, tak to záleží na tobě, protože každý to může vnímat rozdílně. Za mě doporučuji nějaký standard např. 42dB, pak už ty tišší nejsou až taková úspora, protože vždy slyšíš napouštění a vypouštění vody.
Odpovědět
Profilova fotka
Electrolux mame a kraval to dela jak svina, uz bych to nechtel. Papirove taky 42dB.. Obecne uz bych nechtel nic od Electrolux :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@ko_taz Máme AEG volné stojící a má 44dB nepřijde my že by dělala bordel má i funkci noční čili silent mód. Ten jsem tedy ještě nezkoušel protože prodloužení čas jelikož stáhne výkon čerpadla aby nedělalo tolik hluku. Ale neřekl bych že je hlučná slyšet jde jen to jak cáká voda o nádobí, sem tam cvaknutí relé. Do baráku půjde vestavěná tím pádem se ten hluk také o trochu stáhne tím že je zabudovaná. Tuhle máme cca 4 roky a funguje bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
Než nějaké papírové číslo, tak bych spíše věřil značce. Já jsem kontaktoval několik uživatelů té mé, a byli spokojeni, i když hluk každý vnímá jinak. Tak jsem vyměnil Bosh po 17 letech za jinou značku a zatím spokojenost s hlukem (myje o dost lépe než stará).
Odpovědět
Profilova fotka
@radim2015 muzu se zeptat jakou mate?
Odpovědět
Mám zkušenosti s 3x bosch, 1x beko a 2x electrolux a bosch byl vždy nejtižší a také nejlépe myl
Odpovědět
Mame Bosch, cca 39 dB, vestavna, hluk absolutne nevnimame. Dost casto si navsteva ani nevsimne, ze mycka myje. Pak se vprostred rozhovoru hodne ztisime a najednou zbystri a ptaji se, co to je za sumeni. ato kdyz jede ta nejhlucnejsi cast rezimu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ko_taz Mám Miele - na mokré věci asi nejlepší rozumná značka (+pračka+sušička+parní trouba).
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mame Bosch a spokojenost 🙂 není skoro slyšet...to stejný u beztalířový mikrovlnky 🙂 ... tchyně má Electrolux a taky spokojená s hlučností (tichostí) ... jinak dle mě "nejlepší rozumná značka" neexistuje, protože každej má zkušenosti s něčím 🙂 (pardon, ale jsem už trochu alergickej na to klišé, že Miele nad zlato) .....
Odpovědět
@zdenek_valek Ale dyt taky Miele nad zlato je! Financne 😄 😄
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?