Jsou potřeba klasické šuplíky?

Počítá se do kuchyně vždy s nějakými běžnými šuplíky (30-50 cm) a k tomu 60tku skříňku, nebo je praktičtější mít velké šuplíky třeba 1m - nahoře jeden velký příborník a pod ním dva velké šuplíky na kastrůlky, poklice nebo talíře? A klasická šuplata vůbec nedávat?
Odpovědět
@jimika My máme široké šuplíky a jsme s nimi naprosto spokojení. Je to přehlednější - vytáhnete šuplík a hned vidíte, co tam kde máte. U skříněk mě štve, že když mám něco ve spodní skříňce úplně vzadu, musím na kolena. To u velkých šuplíků odpadá. Krátké šuplíky vůbec nemáme, vždy dva velké dole a jeden stejně široký, ale ne tak hluboký nahoře. Máme tam příbory, vařečky, prostírání, ubrousky a podobné drobnosti. Klasické skříňky v kuchyni taky máme a to tam, kde šuplíky nešly dát (třeba v rohu) a máme tam věci, které nepoužíváme moc často (papiňák, formičky na vánoční cukroví atd.)
Odpovědět
@hanih Dík, to jsem chtěla slyšet, že nemáte krátké šuplíky, jen dlouhé a jste spokojeni. Mám navržené šuplíky 45-50 cm a k tomu tu rohovou skříňku (60cm dvířka a druhá půlka zakutaná v rohu). Já měla představu spíš jednoho dlouhého šuplíku s příborníkem a roh nechat ladem, že to na časté používání bude pohodlnější. Říkala jsem si, zda ty malé šuplíky nebudou chybět, ale zatím si říkám, že ne. Nevím. Teď mám tedy 30 cm šuplata 5 nad sebou a mám jich plné zuby, nic se tam nevejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Když je to kuchyne do klasickeho stylu tak se tyto supliky dělaji, pokud je to menernejsi verze tak moc ne, ale vše je o pozadavcich zakaznika :-)
Odpovědět
@verunky Měla bys, prosím, šikovný nápad, jak pořešit roh linky a šuplíky? Budu mít kuchyň do L. 3580x2210mm. Delší strana zeď 1040mm, okno klasické 1500, zeď 1040mm. Horní skříňky jsou jasné, okolo oken vlevo 950mm, z pravé strany 1000mm, obě zalamovací dvířka otevíravé nahoru. Pravá strana L bude 2210mm, z pravé strany: sloup s troubou a MW, vedle vlevo šuplíky 900 s indukcí a nad nimi odsavač 600. Teď řeším ten spodek linky tu delší stranu, respektive roh a návaznost na něj. Mám tam navrženo zleva (pouze ústně - obrázek zatím nemám): 700 šuplíky, 600 myčka (popř.450podstavná + 150utěrky - provizorně), 600 dřez (skříňka otev. s odp. košem), 500 šuplíky, 1200 (ta zakutaná rohová skříňka s drátěnými čtvercovými výsuvy). Na ty výsuvy jsem byla ukecávána, ale moc se mi do nich nechce. Včera jsem koukala na video https://www.youtube.com/watch?v=3QZDN... a jestli je to toto, tak se mi to tedy moc nelíbí. Za ty peníze bych raději větší myčku. Spíš řeším, zda využít roh té skříňky a nechat jen police, ale zase se tam špatně dostává. Nejraději bych na běžné používání vyměnila ty poslední šuplíky 500 + část té rohové za jedeny velké šuplíky a roh nechala hluchý. (Lednice stojí jinde. Na stěně naproti odsavači jsou dveře do spíže a vedle je lednice).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?