Menu Forum

Kávovar DéLonghi Ecam 23.450.S, máte tento nebo podobný?

10. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
107
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
107
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 Nemáte doma někdo tento nebo podobný typ kávovaru De Longhi?? Plánujeme na příští rok jeho koupi a byli bychom rádi za vaše poznatky
29. lis 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flakac
36
Registroval se 3. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Vlčková, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
flakac
36
Registroval se 3. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Vlčková, Region Zlín
 No přítelkyně by moc nějaký takový DeLonghi chtěla, jen ta cena...9tis. a vic...to je opravdu nad naše momentální možnosti.
29. lis 2012 v 10:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
107
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
107
 @flakac ta cena je sice vysoká, pohybuje se kolem 15ti tisíc, ale kávovary jsou to kvalitní
29. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatazaj
54
Registrovala se 8. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
renatazaj
54
Registrovala se 8. září 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Hodonín.
 my máme kávovar Delongi sice jiný typ ale jsme sním velmi emoticon spokojení
29. lis 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catt82
397
Registrovala se 31. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 902 příspěvků. Má 56 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
catt82
397
Registrovala se 31. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 902 příspěvků. Má 56 přátel. Region Brno.
 Přesně tento kávovar jsem dostala od přítele na vánoce emoticon Je super! Pokud do něj půjdete, určitě nebudete litovat. Káva z něj je výborná, nejvíc oceňuji, že se mléko nemusí pěnit ručně a mléko je opravdu napěněné. No ale jednu nevýhodu určitě má - musíte se psychicky připravit na to, že Vám přestane chutnat káva u známých, kde tento kávovar nemají emoticon emoticon emoticon
10. dub 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linee
41
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2089 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
linee
41
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2089 příspěvků. Má 9 přátel. Region Mělník.
 @krizecek Mame v praci jak s penovacem, tak bez. Nemam co vytknout, cerstve namleta kava je nejlepsi a kava je z nej uplne jina. Krome toho je i na predemletou kavu. Muzes si tam upravovat jak velikost, tak intenzitu kavy. Udrzba take neni nejak narocna, jen je potreba casteji odvapnit, myslim 1x za mesic, ale take v pohode.
Drobna nevyhoda - automaticky se vypina a sam se pritom cisti, takze na spotrebu vody nic extra, ale zase take zadna tragedie. Myslim, ze by to byla dobra koupeemoticon
Jo, jinak pred 2 lety stal 29.000 uz ve sleve...
10. dub 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
Registrovala se 24. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 735 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
Registrovala se 24. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 735 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Praha.
 @krizecek Ten kávovar je naopak levný...kvalitní totiž stojí od 30 tis vejš. Z tohoto jsem měla dokonce i tu čest pít kafe a nic moc, navíc je poruchový. Právě kvůli vysoké ceně si prostě žádný kávovar na espresso nepořídím, my bychom to nevyužili. Raději si dám espresso v kavárně občas a na doma používám mokka konvičku, french press a další moc dobré, přitom levnější způsoby přípravy.
Přiznám se, a nejsem sama, že french pressu dokonce často dávám přednost před espressem

PS: detailně ten stroj neznám, ale otázkou taky je, zda mele kávu kameny, nebo železem. Protože jestli je správně ta druhá možnost, tak bych to už teprve nekoupila, káva se spálí a nebude dobrá.
10. dub 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
fotoportrét
fotoportrét
bayt
197
 @krizecek http://www.primacafe.cz/primafrm/

ješte doporučím toto fórum, tam člověk nasbírá opravdu hodně informací emoticon
10. dub 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
jarinisko
7
Registroval se 12. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 71 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kroměříž.
  • Stavím dům
    Region Kroměříž
 My jsme koupili kávovar DéLonghi ESAM 4400 Magnifica na Aukru od uživatele který zkupuje použité kávovary z veletrhů a pod. Dělá jim i servis. Stál nás asi 7 000, nový stál v té době 15. Už ho máme doma dva roky a prošlo jím už téměr 20 Kg kávy a stále dobře funguje.
10. dub 2013 v 15:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
Registroval se 24. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 521 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nymburk.
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
Registroval se 24. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 521 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nymburk.
  • Zařizuji dům
 zkuste se podívat na kávovary JURA. Mám jej a je to paráda...
10. dub 2013 v 16:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janekj (46 r.)
75
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků a 1 inzerát. Má 28 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
  • Přestavuji dům
    Lysá nad Labem, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
janekj (46 r.)
75
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků a 1 inzerát. Má 28 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
  • Přestavuji dům
    Lysá nad Labem, Region Nymburk
 Ahoj, přesně tento typ jsme si s manželem koupili cca před 14 dni. Potřebovala jsem asi půl roku čas, abych "rozchodila" pořizovací cenu (cca 16 990,-Kč). Ale nelitujeme ani vteřinu!! Napěňovač je bomba, káva výtečná. Už jsme měli s přáteli kávový dýchánek, velká pochvala od všech. Kamarád vyškraboval pěnu po kapučínu, tak jsem mu napěnila celý hrneček a dala mu tam kakao - oblíbená varianta našich dětí emoticon Byl nadšen stejně jako děti...Samozřejmě záleží na kávě, kterou si koupíte, není to jen o kávovaru emoticon
Protože si večer nechci dělat kafe - abych v noci spala, koupila jsem si namletou bezkofeinovou kávu v Tchibu a užívám si kapučíno každý večerv bezkofeinové variantě. Ráno si nosím kafe v termohrnečku do práce, protože definitivně odmítám pít rozpustnou. To byl i ten poslední impuls pro koupení tohoto kávovaru. Tak jsme si ho nadělili ke svatbě, k výročí, k narozeninám, ke svátku, k vánocům a ....ještě na několik let dopředu, ale stojí to za to. Teď ještě, aby dlouho vydržel. Držíme si palce.
10. dub 2013 ve 21:12  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
Registrovala se 5. června 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 228 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Prešov.
  • Zařizuji dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
Registrovala se 5. června 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 228 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Prešov.
  • Zařizuji dům
    Slovensko
 @krizecek odporúčam tento kávovar, určite s ním budete aj vy spokojní. Máme ho už nejakú dobu a ja, nekávičkárka, som sa naučila piť kávu. Je z neho super a na kapučínko nedopustím. Dobrá voľba. emoticon
10. dub 2013 ve 21:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
  • Zařizuji dům
 to janek
Nevím z Vaší odpovědi, jaký kávovar jste si koupila - DéLonhgi nebo JURA?
10. dub 2013 ve 22:04  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. črc 2013 v 10:30 • bajbic