Kávovar Krups. Máte ho někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
nemáte někdo tento kávovar doma? Chtěla jsem se zeptat jak jste spokojení a jestli mi můžete poslat rozměry výšku a hloubku všude ji uvádějí jinou v :-) děkuji moc http://www.kasa.cz/male-domaci-spotre...
Odpovědět
1
2
@gabba tak to je teda pech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jak by rekl kazdy ITak - zkusilas to vypnout a zapnout? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je :-( asi špatně nahraný software nefunguje nastavení a vypli jsme a zapli a hledalii knoflíček reset :-D to mě ale fakt štve jak čert ]-(
Odpovědět
@gabba Ahoj, Loni jsem koupil na vánoce manželce kávovar Krups 8050, je to úplně stejný model jako 8240. Máme ho teď v podstatě už rok a je bez problému, udělali jsme už na něm 1185 ks kávy( v menu je digitální počítač cyklů kávy, čištění atd.) a pracuje bez problému!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nám ho vzali zpět a zítra bude nový :-) už se těsím kafička je fakt super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, včera jsme od našich pod stromeček dostali Dolce gusto s kapslemi. Káva je z něj dobrá, ale uvítali bychom, kdyby se do něj dala nasypat klasická mletá káva. Nevíte, jestli je to možné? Děkuji za odpověď a přeji všem příjemné svátky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkakos Leni dostali jsme ho také a myslím si, že možné to určitě není, je to prostě kávovar na kapsle. Na klasickou kávu byste museli mít úplně jiný typ kávovaru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Peťko, děkuji za odpověď. Už jsme na to taky přišli, ale nevadí. Manžel si turka bude vařit klasicky po svém a z kávovaru jen když bude mít chuť. :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?