Kde koupit židle vaše zkušenost

Ahoj zařizujeme interiér a sháním již dlouho židle nechci žádné textilní jelikož mám malé děti a mám zkušenost s textilní židlí, že je hned špinavá (jelikož děti každou chvilku něco vylejou) Koženku jsem nechtěla ta se nám oloupala k když asi záleží na výrobci😌už jsem oběhla několikrát domy tipů kika,xxx lutz, sconto a nic můžete dat prosím tip kam se podívat? A zkušenost jak jste spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
My mame zidle z Ikea a dobry, tisicovka za jednu, drevo s bilym lakem, mam 3 male deti a staci jednou tydne prejet hadrikem. Nasi maji zidle Ton a to je teda uplne jiny level - design, stabilita, odolnost materialu, proste za hodne penez hodne muziky. Az na to budu nekdy mit, tak si je taky poridim🙂 Textil, kozenka, umele materialy....do toho bych nesla, neni to hezky a brzo se to znici.
Odpovědět
Profilova fotka
Stručně a jasně 🙂 https://www.mobler.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@luciifer kdysi jsme měli obyčejný dřevěný (časem jsem je přetřela na bílo) z jysku nebo Ikei a kupodivu dobrý, vydrželi fakt dlouho.. pak jsem je chtěla vyměnit buď za bílé zase z Ikei (ale jsou tak těžký že jsem si neuměla představit jak by s nimi manipulovali děti když i mě to celkem dělalo problém) nebo z Jysku (ale u těch mých vybraných jsem si nebyla moc jistá jestli se mi budou hodit do mé kuchyně) takže nakonec jsme je pořídili v Idea nábytku.. Ono taky záleží jaké židle člověk chce - jestli obyčejné klasické dřevěné, nebo jestli chce jít trošku i do designu.. Jestli jsou děti malé tak bych radila mrknout fakt třeba do toho Jysku.. ale doporučuji kupovat jen ve slevě.. mají na tom totiž strašnou marži...
Odpovědět
Profilova fotka
@kossakowski1980 odtud taky jedny židle mám a jsou v pohodě... 🙂
Odpovědět
@luciifer Ja jsem jedine za Ton. Jednak je fajn podporit ceskou firmu, jednak je to desetiletimi proverena kvalita. A jsou krasny.
Odpovědět
TON
Odpovědět
Ton a pokud nechcete moc utracet, tak treba i starsi ve vybornem stavu, nebo renovovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ton není jedinný český výrobce židlí, který stojí za zmínku. Podíval bych se třeba na židle od nabytek Mirek, kde jsou fakt pěkné a kvalitně zpracované kousky. Nebo pak jsou tu firmy jako woodica nebo bukotec, kde podle mě chybu taky neuděláte.
Odpovědět
S malymi detmi si zatim vystacime s Ikea zidlemi Stefan (ty nejlevnejsi)- masivni drevo, bez calouneni, podsedak vyperu cely, barvy menim podle nalady. Ted je budeme menit, koupila jsem jich 6 v bazaru i se stolem celkem za 1.500,- a uz jsou dost povolene. Stul ma bilou kovovou pololesklou podnoz a masivni dubovou desku, tak vahame mezi dubovou nebo bilou zidli. Zatim opet bude stacit Ikea, mozna Idea nabytek. Az deti odrostou, chceme koupit uz nejake na delsi obdobi. Opet ale urcite budou masivni drevene bez calouneni.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?