Koš pod dřezem - ano, či ne?

Osvědčilo se vám mít odpadkový koš v kuchyni pod dřezem? Je to sice dobré využití méně "hodnotného" místa v lince, ale není přece jen praktičtější mít koš pod pracovní plochou, aby bylo možné slupky, drobky apod. shrnout z pracovní plochy rovnou do koše? (Předpokládám umístění koše ve výsuvu těsně pod desku). Jaké řešení máte vy a jak jste s ním spokojeni? Děkuji za postřehy.
Odpovědět
Já mám koš pod umyvadlem a jsem spokojená pult na kterém připravuju jídla mám hned naproti takže se jen otočím a koš mám při ruce
Odpovědět
@renatka_k mam koš pod dřezem a je fakt, že lepší by byl.o kus vedle pod linkou...ale kousek od dřezu
Odpovědět
Profilova fotka
mam koš pod drezem jinam bych ho ani nedavala, delam to tak pokud mam velke mnozstvi "bordelu" na plose, tak si bud kos vyndam, nebo treba loupu na novinach
Odpovědět
Na ten dotaz se nedá jednoznačně odpovědět. Pokud máte hodně velkou kychyň a nemáte problém s místem, tak nejlepší je dát koše do zásuvky těsně pod pracovní desku vedle dřezu, aby osoba stojící u dřezu nebránila otevření koše. My máme dřez v rohu a pod ním dřez a při vysunutí nejde otevřít rohová skříňka. Na druhou stranu skříňka pod dřezem je díky vedení vody taková hůř využitelná a pro mě ne úplně čistá - můžou tam lézt pavouci a práší se tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám koš pod dřezem a jsem spokojená. Mám na dřez takový plastový košík, do kterého když tak loupu brambory, ovoce a pak jen vyklovím a košík hodím do myčky. Na co ale nedám dopustit, je elektrický výsuv koše ;-)
Odpovědět
Já mam kos v ostruvku a tam je pouze pracovní plocha . Drez mám naproti , ještě nebydlime ale brácha to tak má jsou s tím spokojeni, hlavně já chtěla větší koš než jsou malé koše na dvířka skříňky .
Odpovědět
Mam kos vedle drezu ve vysoke zasuvce. Pod drez by se nam nevesel. Takhle vedle mi to vyhovuje, neprekazi to.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?