Menu Forum

Koupelny 2011. Pochlubte se fotkou

9. srp 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
anndyssek (33 r.)
Registrovala se 27. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
anndyssek (33 r.)
Registrovala se 27. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků. Region Blansko.
 Chtěla bych oslovit ty, kdo letos nebo min.rok realizovaly koupelnu, aby se pochlubily fotečkou emoticon
Popř. jestli moho poprosit o kontakt třeba do IP, z jakých e-shopů objednáváte obklady, dlažbu, kde není doba dodání několik týdnů a ceny jsou přijatelné emoticon
Věřím, že rádi pomůžete a moc předem děkuji.... emoticon
1. srp 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petromila23
Registrovala se 8. prosince 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
petromila23
Registrovala se 8. prosince 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
 ahoj, fotečky žádné zatím nemám, ale dlažbu berem od keramika soukup, zrovna dnes jsme šli objednat obklady do první koupelny, mysleli jsme že budem muset čekat, ale mile nás překvapili, že prý tu co chcem mají na skladě, takže si jí můžem hned odvézt... jinak my budeme mít obě koupelny od Raka. První se jmenuje Vanity (šedo-růžovo-bílá kombinace) a druhá bude Rainbow (kde využijem jen ty obklady do červena a do smetanova + jedny z listel) - upozorňuje, že jsme původně měli vybrané úplně jiné koupelny, z katalogu, ale tyhle dvě nás dost uchvátili, ale až když jsme je viděli v reálu, protože to se s těma odstínama v katalogu nedá vůbec srovnat...
8. srp 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajika
26
Registrovala se 12. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ajika
26
Registrovala se 12. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 7 přátel.
 @anndyssek Ahoj, koupelnu sice hotovou ještě nemáme, ale návrh koupelny mám v albu. Obklady budeme mít ze Sika, dodání do 2 dnů od objednání. Jsou ochotni při odběru většího množství zboží poskytnout slevu.
9. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí