Kuchyň bez oken

Zdravím, přestavujeme půdu na podkrovní byt.. Kuchyň bude spojená v obývákem - tvar T. Nožka Téčka je kuchyně. Bohužel je ale obývák tak malý a úzký, že nejlepší řešení kam umístit televizi je na příčku mezi kuchyní a obývákem. Tzn. že kuchyň bude vlastně samostatná místnost, kde bude jen průchod cca 150cm. Ale.. V kuchyni není žádné okno, maximálně můžeme dát světlovod. Myslíte, že to bude dostatečné?? Nebo raději vymýšlet jinou variantu a kuchyni od obýváku příčkou neoddělovat? Děkuji za postřehy A.
Odpovědět
Opravuji - průlez by mohl být až 2 metry široký. Kuchyň má šířku 4 metry. V obýváku je velké francouzské okno..
Odpovědět
ahoj, já bych asi vymýšlela variantu s oknem, pokud to nějak půjde
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka to tak ma a udelali svetlovod a uplne jsem zirala kolik svetla z toho jde
Odpovědět
Profilova fotka
Svetlo ktere potrebujes k praci se stejne resi individuelne primo nad pracovni deskou (z hornich skrinek, policek, konzolí,...)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme ve "starém" domě světlovod v koupelně, a tu máme velikou, 11 m2 a byla bez oken, dali jsme doprostřed světlovod a nikdo nepozná, že tam nemáme okno, je to naprosto super a můžu doporučit.
Odpovědět
Ahoj my chteli dat svetlovod, svetla je z neho opravdu dost, mame ho v predsini... Ale kvuli odvetravani jsme nakonec udelali stresni okno...Okno je v jakoby v malem tunelu a otvirame ho na dalkaci ;-)
Odpovědět
@peggy28 To jsem jeste neslysela,mohla bych poprosit o foto?
Odpovědět
Ahojky, aby jsi me pochopila. My mame bungalov, sklon strechy v tom miste nam nedovoloval udelat stresni okno "klasickym zpusobem". Proto ho mame jakoby v tubusu.. Mam ho nad ostruvkem a jsem spokojena :-)
Odpovědět

Odpovědět
@peggy28 Tak to teda vypadá opravdu skvěle.. Ale mytí asi nepřipadá v úvahu co? Leda ze střechy 8-)
Odpovědět
Dik, o myti se stara dest :-D . Ze strechy by to slo vpoho, manzel je stavbar takze v pripade nouze by se o to postaral :-) . Hlavni pro me je ze mam svetlo a moznost odvetrani. Mame v kuchyni jeste dvojite dvere ven, ale za nimi bude brzo zimni zahrada, a na odvetravani kuchyne jen pres digestor jsme se nechteli spolehat, takze jsme na.posledni chvili svetlovid vymenili za okno..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?