Kuchyň s obývákem do L nebo odbélník???

Ráda bych znala Váš názor, zda byste si radši udělali v RD kuchyň+jidlena+obývák jako obdélník 8,5x4,7, celkem cca. 40m2 nebo přidat mistnost vedle - asi 8m2 a mít kuchyni jakoby za rohem (daly by se tam ev. dát i posuvné dveře, ale nemusí být), celý prostor tedy do L vel. 48 m2? Je lepší obdélník nebo L? Moc díky za jakýkoliv názor.
Odpovědět
Hrubý nástřel....
Odpovědět
Hrubý nástřel...
Odpovědět
@tudlenoodle Prostornejsi za me lepsi 🙂
Odpovědět
1. Varianta, kuchyně za rohem
Odpovědět
Řešíme stejnou věc. Lko se nám libí více. Ale do celkové koncepce domu sedí lépe obdélník. U dvoupatrového domu se Lko řeší poměrně jednoduše. Pokud máte bungalov, tak bych doporučil si črtnout celý půdorys. A taky záleží, jak moc řešíte cenu domu. U Lka vzniká trochu hluchý prostor mezi jídelním stolem a obývákem - 8 m2 může klidně být 250 tis. navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ač je to většinou obdélník (většinou se šetří místem), tak u nás to je L, v té kratší části je kuchňská linka a pak v tom obdélniku velký jídelní stůl a obývák. Já jsem od začátku chtěla mít tu linku jakoby zastrčenou, aby na ni nebylo úplně vidět z obývací části domu, ale ne být zase úplně mimo dění 🙂 Mezi jídelním stolem a obývací části jsme vyzdili 1,2m vysokou cihlovou zídku a k ní je přiražená sedačka do U. Stejný styl měl můj manžel u svých rodičů a úplně stejně to nyní staví náš syn 🙂 Takže lety vyzkoušené, že tohle nám sedí více.
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi sympatičtější Lko. Ale viděla jsem i Lko, kde v té části "za rohem" byla buď pohovka nebo TV stěna a kuchyň šla oddělit posuvnými dvěřmi.
Odpovědět
Taky hlasuju pro L. Mam radsi, kdyz je kuchsn trochu stranou, ne hned vsem na ocich, ale zase ne moc daleko. Mame to tak a jsem spokojena, rozhodne vic, nez kdyz v byte to byl obdelnik.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?