Kuchyňa vysoký lesk

Stolár vyrobil lakovanú kuchyňu vo vysokom lesku. Pri osvetlení vidieť na celom povrchu mikroškrabance a lesk nie je jednotný, nedá sa vyleštiť do hlbokého lesku. Hovoril, že vidieť stopy brúsenia a že je to normálne. Preleštil pastou, ale nepomohlo. Chce ma presvedčiť, že lakované dvierka pri osvetlení takto vyzerajú. Prosím Vás má pravdu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že ano. Nás naopak od lesku v kuchyňském studiu odrazovali právě kvůli tomu. Takže máme matnou bílou a super. Bratr má lesk a přijde mi ten mat v reálu i hezčí 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Na te fotce neni nic videt ale ja mam lak (polyuretan - Lux od Nobilie) a nemam s tim problem :-)
Odpovědět
ked zväčšíte obrázok vidieť škrabance. Pri osvetlení nemáte jemné škrabance po rotačnej kefe?
Odpovědět
Není tam nic vidět, ale lesk na to asi bude náchylný více
Odpovědět
U nás jsou taky vidět "mikroškrábance" do kruhu, ale lesk je jednotný. Nikdy jsme si toho nevšimli, respektive je to takový detail, že si toho člověk všimne pouze při leštění linky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sandra068 Stolař má pravdu, toto u lakovaných dvířek bývá. Je to ale o šikovnosti lakařů a o tom, jaké úpravy laku jsou použity, rozdíl je pak i v ceně.
Odpovědět
@lenmak myslíte, že ak nebudú škrabance pri výrobe, tak povrch bude náchylnejší na škrabance?
Odpovědět
Tiež si myslím že má pravdu, je to lesklý povrch takže tam toho bude vidieť viac
Odpovědět
Dnes jsem vkladala podobný příspěvek, aniž bych předtím našla tento... také máme "problém" se škrábanci na laku, rozleštěné kruhy. Nejsou vidět na denním světle, ale s umělým osvětlením ano, někde jsou více, někde míň, ale stále je vidím. Kamarádka a její sestra (různá města, tj různé lakovny) mají lakovaný nábytek ve více místnostech a i časově různě vyráběné a ať koukají a hledají jak chtějí, tyto rozleštěne kruhy nemají 😒 Dle příspěvků, toto podle vás tedy na reklamaci není? @sandra068 vyřešilo se u vás nějak? My ještě máme problém, že na zkosenych hranách jsou místy nezalakovane kapky, či drsnější povrch, jsem zklamaná z kvality... @verunky a vy tam ty škrábance tedy máte,nebo ne, prosím? @sasynkamil nám dopadá umělé světlo z boku a tehdy to tam stále vidím, bohužel 😞 právě zvažujeme, jak řešit... Např.v Oresi lakovaný nábytek byl absolutně bez kruhů, hladký...
Odpovědět
Profilova fotka
@betelges podivam se ale nevim o nich
Odpovědět
stolár zobral všetky dvierka a spravil tak, že už nevidieť škrabance vraj prebrúsil s jemnejším kotúčom. Dvierka majú tým pádom aj krajšiu bielu farbu a pekný lesk. Zo škrabancami mali trošku nádych do krémova. Použil tú istú bielu farbu ale veľký rozdiel.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?