Kuchyně Oresi nebo Hanák. Jáké máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máte některá zkušenost s kuchyněmi Oresi nebo Hanákem? Oresi nám spíš vyhovuje cenově, ale zase Hanák mi přijde kvalitnější =-)
Odpovědět
1
13
14
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám teď po nové kuchyni, protože ta naše už je naprosto nevyhovující, koukala jsem právě k oresi a ohromně mě tam zaujala kuchyň jmenuje se Bellisa-Savana a je řady livanza. Byla jsem se na ní i podívat a vypadá i naživo hezky, tak jsem si nechala ještě udělat nezávazný návrh a všechno zatím vypadá dobře, tak kdyby jste měli někdo tuto kuchyň doma, tak budu ráda, když mi na ní řekne nějaké info... Díky, J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Za mě je nejlepší oslovit různé truhláře. Ta cena je pak někde úplně jinde. Jen si musíte ohlídat, co vám nacení aby jste si nevybrali někoho, kdo vyrábí v nižší kvalitě.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Přidávám se k spokojeným zákazníkům Hanák Hradčanská. Loni jsme si nechali dělat kuchyň (bílá lak). Oceňuji velice vstřícný přístup paní Tlusté na pobočce, montážníci velmi slušní, výsledek na vysoké úrovni. Menší reklamace také proběhla hladce. Na spotřebiče jsme dostali cenu, kterou jsme si sami našli na jiných e-shopech. Možná bude cena kuchyně o něco vyšší než u těch nejlevnějších studií, ale pokud hledáte pěknou a kvalitní kuchyni za pořád rozumné peníze, určitě doporučuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@stolverka Musím vám oponovat, Já sám jsem truhlář a Už hodně let se zabývám výrobou interiéru. Znám obě dvě zmiňované firmy. Zmiňované firmy Vám dají jen to co mají skladem hodněkrát jsem se setkal s tím že nabízejí chování které už se dávno nevyrábí nebo výrobce stáhl z nabídky. Já osobně a můj kolega chodíme na školení různých výrobců kování a materiálu a máme znalosti a jsme obeznámeni s novinkami které můžeme zákazníkům nabídnout. Je vidět že jste málo obeznámena s situací na trhu.
Odpovědět
1
13
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?