Kuchyně siko? zkušenosti

Dobrý den 🙂 Právě se rozhodujeme o koupi nové kuchyně a zaujaly mě kuchyně v siku. Máte prosím někdo jakékoliv zkušenosti?
Odpovědět
https://www.modrastrecha.cz/forum/kuc...
Odpovědět
Profilova fotka
mrknite pripadne na youtube k Marketa Venena, ma tam celu seriu k domku a asi 3 videa o kuchyni právě zo Sika, mozno sa bude hodit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mám od nich giu, kuchyně to není špatná... Ale je to předražené.... Dnes bych se poohlédl jinde
Odpovědět
@cuky_ducky děkuji, video jsem již viděla a spíš se mi pozdává že jde o placenou reklamu a ta na mě moc důvěryhodně nepůsobí 😞
Odpovědět
@ondra_ondra můžu se zeptat jak velká kuchyně na kolik vás cca vyšla? a jak jste byl spokojený s přístupem a montáží? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Rozměry jsou 240x170cm cena bez pracovní desky (tu mi dělal truhlář, v SIKO nevycházela strašně draho) 35000 Kč, montáž jsem si dělal sám, neboť za ní chtěli 12000 Kč a to jsem fakt odmítl dát.... Ale přístup slečny v pohodě, tam nemůžu nic vytknout. Samozřejmě mají i lepší a dražší kuchyně, ale jak říkám dnes bych se poohlédl jinde... Omlouvám se, ale fotku s vrchníma skříňkama bohužel nemám 😁
Odpovědět
@ondra_ondra děkuji za info i fotky 🙂 ten typ kuchyně, který se mi libí je právě zatím pouze u sika (alespoň co jsem dohledala) tak je to těžké rozhodování... 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?