Kuchyně z Polska - řešili jste, máte, jste spokojení?

Profilova fotka
Hezky den vsem, prosim, resili jste kuchyne z Polska? Jsou opravdu o tolik levnejsi, ze se vyplati dovoz? Stavime kousek za Prahou. Kvalitu ted uplne neresim - podle me je vsechno +/- podobne. Jak se vam s nimi komunikovalo? Nejake proverene tipy? Moc DEKUJU
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@wendulinka_1 rešili jsme též v Polsku, domluva dobrá ale ceny téměř stejné jako od zdejšího řemeslníka. Ta firma v Polsku se jmenovala XXl kuchyně asi už si to úplně nepamatuji. Nakonec jsme brali místního už jen kvůli tomu že jsme chtěli dále skříně na míru a další nábytek.A dá se to s ním řešit hned a ne po tel. do Polska s nejasným výsledkem.
Odpovědět
@wendulinka_1 když neřešíte kvalitu, tak běžte do OBI a kupte za 3500 kuchyni, bude to levnější než cesta do Polska a kvalita je přeci stejná..
Odpovědět
Ja mam zkusenost jen co se tyce prohlidky v Baumaxu a podobnych obchodech, kde prodavaji kuchyne z tensich lamino desek a nic to nevydrzi :(
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Jasne, to si myslim. Spis jsem myslela nejaka kuchyňska studia a ty remeslniky. Ale moc diky.
Odpovědět
Profilova fotka
@suchos O XXL kuchynich jsem prave uz nekde cetla. Divala jsem se na ne a kuchyne maji hezke. A jak pisete, prave me napadlo, jestli ta cena je tam tak zazracna, ze se mi vyplati ta horsi komunikace, dovoz atd.
Odpovědět
@wendulinka_1 My treba dvere v Polsku kupovali, Dre dvere a kvalita te cene odpovida. Za stejnou kvalitu bychom v CR urcite zaplatili dvojnasob, ale uz se nam hodne opryskaly a to je mame od jara :(
Odpovědět
@puhelin nerozumím. Píšete, ze za stejnou kvalitu byste v ČR zaplatili dvojnásob a zároveň, ze jsou po roce opryskane. Tak jsou nekvalitní nebo ne? My budeme kupovat v Polsku vasco dveře. Teď v bytě mame nejobycejnejsi co byly součástí bytu a za 10 let vypadají furt stejne, tak jste mne dost vyděsila.
Odpovědět
Profilova fotka
@wendulinka_1 za mne se to nevyplatí... Dveře máme též polského výrobce ale koupě i montáž jsem řešil s místním řemeslníkem. Dveře se nám líbí a cena 5000kc za kus i s montáží je dobrá.
Odpovědět
@luckavra Dvere kvalitni nejsou, ale potrebovali jsme nejake levne. Jenze za ty same tady chteji skoro dvojnasob, takze jsme pro ne jeli do Polska. Proto chapu, kdyz nekdo jezdi nakupovat do Polska. Dvere mame v tom nejobycejnejsim provedeni - obycejna folie. Semtam do nich dcerka bouchne nejakou hrackou, semtam je my pri stehovani odreme. Za cca 2000,-/ks (kridlo i zaruben) jsme vic necekali.
Odpovědět
@puhelin jo tak. Díky za vysvětlení!
Odpovědět
@wendulinka_1 Dobrý den. Máme kuchyň z Polska na doporučení švagra, který ji má od stejné firmy již několik let a naprostá spokojenost, jedná se o firmu MebloDrew přijely k nám až 700km komunikace vše perfektní a samozřejmě i cena a provedení
Odpovědět
Dobrý den. Také máme kuchyň z Polska,XXL kuchnie.Domluva,termín dodání,sestavení vše proběhlo bezproblémově.Cena byla průměrně o třetinu levnější než od místních firem.Také jsme měli obavy,ale dali jsme na doporučení a jsme spokojeni.
Odpovědět
Článek se načítá
@boert mohu prosím vědět cenu kuchyně? A jak máte řešenou digestoř? Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@wendulinka_1 Dobrý den, kuchyně vycházejí rozhodně lépe jak od řemeslníka nebo z kuchyňského studia. Mamka má z XXL kuchyň asi 3 roky a rozhodně je kvalitou asi i před Sikem apod. Mají na tom nejlepší německé pojezdy ( samozřejmě, že za příplatek). Kuchyň máme mít cca 10 metrovou a cena je asi 120 000. A to máme na tom ty pojezdy jenom asi za 35 000. Takže za mě super. :-)
Odpovědět
@boert dobrý den, kde prosím jste si tu kuchyň domlouvali? Koukam, ze mají 2 pobočky. Doprava a montáž v ČR pro ne tedy nebyl problém?
Odpovědět
@luckavra Bylo to na jejich hlavní pobočce cca.700km od nás (severní Čechy), montáž a doprava zdarma bez problémů
Odpovědět
@boert diky
Odpovědět
@boert moc hezká kuchyň gratuluji :) a cenu by jste mi prosím neřekla? Klidně do zprávy. Hledáme dodavatele děkuji.
Odpovědět
@megane001 Cena s montazi a dopravou 70 tis.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@suchos muzete sem prosím napsat, jak se polsky materiál chová po dvou letech používání? Kolik se toho odlepilo, kolik bylo třeba vyměnit nebo vše stále drží? 🙂)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@elviro odpověď přichází asi už pozdě. Ale z Polska jsme nakonec nebrali vůbec nic. Ten cenový rozdíl tehdy byl minimální a vzhledem k pozdějším opravám či reklamaci jsme zvolili místního truhláře. Myslím že je to lepší volba i když někdy trošku dražší.
Odpovědět
@suchos A to my máme z PL 90% baráku. Poslední zkušenost je dnešní - žulová kuchyňská deska sivakashi 3cm, 3m2, 5 bm, dva otvory na indukčku a dřez . Nabídky ČR - 64.000 - 69.000kč.... Nakonec realizováno PL firmou za 28.000Kč, včetně zaměření a montáže. Bez komentáře...
Odpovědět
Profilova fotka
@da68ni Tak to zni paradne, muzete mi prosim rict, jaka konkretni firma to delala? Diky
Odpovědět
Dobry den. Fs Wrzos z Hazlachu u Cieszyna. Mam kontakt i ns cloveka,aktery nam to montoval
Odpovědět
Profilova fotka
@da68ni Diky moc, ceny vypadaji zajimave.. Mate prosim i fotku?
Odpovědět
@ondrej_havlicek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@da68ni Dobrý den, mohla byste mi prosím poradit s jakými firmami máte v Polsku zkušenosti? Přemýšlíme také o polských firmách. Hlavně se nám jedná o kuchyň a koupelnu. Děkuji moc😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@da68ni Dobrý den, mohla bych Vás požádat o nějaké kontakty polských firem, popř. fyzických osob a tipů, kde koupit levně stavební materiál? Moc děkuji
Odpovědět
Castorama, Leroy merlin, Merkury market. Drevo jsme brali na pile. No a potom různě po mistnich stavebninach.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?