Kuchynske studio nebo truhlar?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, potrebuju udelat kuchyn v novem byte a bohuzel nemam bezednou kapsu a nevim, jestli oslovit nejakeho truhlare a udelat kuchyn na miru nebo zajit do kuchynskeho studia. Kvality hotovych kuchyni z obchodu se dost bojim. Muzete mi nekdo poradit? Delaji studia/truhlari navrh, popr kalkulace zdarma?
Odpovědět
dai: to se máš, já jsem taky původně chtěla 12 m, kuchyň mám s jídelnou, ale prostor využít nemůžu jelikož hned vedle linky je celá skleněná stěna asi 3 m, s posuvnými dveřmi a naproti linky je stůl a židle a za nima právě taky celá skleněná stěna taky 3m, chtěla jsem totiž co nejvíc prosluněný domeček, tak máme všude hodně skla. o tu kuchyň jsem se musela docela rvát s architektem, i když jsem mu donesla nakreslenou představu svojeho domečku, protože manželovi je jedno kde co bude, tak říkám svojeho, ale jinak je samozřejmě náš :-) , a byla tam nakreslená velká kuchyň, což jsem samozřejmě nevěděla o té stavební čáře, tak mi tam nakreslil linku, tak že byla dohromady 5 m linka, měl 2,5 m na jedné straně a naproti tomu to samé a ještě k tomu to už bylo v obyváku, jelikož já nechci aby když sedím na sedačce tak jsem viděla na linku, takhle jde z obyváku vidět jenom na jídelnu. ale sranda byla, když jsem mu řekla, že takovou linku nechci, že je to maličký,že bych se zbláznila, tak mi na to řekl, jestli potřebuju tolik vařit, :-o :-N , já sice vařím jak kdy, ale to neznamená, že se musím tísnit někde na 2 m lince, to bych se zbláznila, já prostě miluju prostor a tomu je celej dům i přizpůsobenej. :-)
Odpovědět
tak to budes mat krasne- ja milujem presklenene steny ( keby stavam dom tak by to bola nejaka variacia na obrovsky sklenik :-D ) - ja mam taku pozdlz kuchyne, jedalne a obyvacky - 11 metrovu :-) z obyvacky tiez vidim len do jedalne, medzi kuchynou a obyvackou mam priecku.... ja by som ale radsej videla lebo moja mala mi bude stale pri nohach... som rozmyslala ze jej musim tiez kupit linku a naistalovat ju nejak v mojej, lebo ona mi chce so vsetkym pomahat 8-) ked ju necham pomahat tak to dopada strasne :-N takze radsej kupim hrackarsku a tam nech miesa cestoviny ( uz normalne rozoznava co je ozajstna papa a co len hracka - a to ma 1,5 roka ]-( )
Odpovědět
my máme právě kuchyň, za tím je obyvák a za ní je zimní zahrada, která je celá prosklená a vysoký strop je tam 5,5m, což je paráda, a vleze se mi tam i velký vánoční stromek :-D a nad obyvákem je galerka, kde má manžel pracovnu a z ní vidíš na část obyváku a do zimní zahrady. no jo, malá chce dělat to co maminka. :-) děcka jsou strašně roztomilí. :-D :-) u nás mi zase pomáhaí pejsci, hlavně ten jeden, toho mám pořád za zadkem, musí všechno vidět, a taky já se pak musím pořád dívat abych na něho nešlápla.
Odpovědět
uuuu, tak tu zimnu zahradu realne zavidim, aj galeriu - sa mi strasne pacia zvysene stropy - to urcite vyuzi na vianocny stromcek - taky poriadne obrovsky :-) ( inak ja mam na vianocne stromceky uchylku - ked sme vyberali byt, tak bolo jednym z mojich kriterii - vhodne miesto na vianocny stromcek 8-) pokial som si ho nevedela nejak efektne predstavit tak som byt hned vylucila z uzsieho vyberu :-N ) to s tym havom musi byt zabavne 8-) no, ja na krpatu tiez musim davat pozor aby som ju neprislapila...( som si inak len kvoli nej dala bezuchytkovy system otvarania dveri, som zvedava ako rychle pride na princip otvorenia :-S ale dufam ze chvilu budem mat pokoj od vyhadzanych skriniek - lebo ved najlepsie sa hra s hrncami , ktore tak krasne sktrnkocu ked ich smaris o zem;-) )
Odpovědět
stromek taky vždycky řeším, na vánoce jsem úplný blázen, u nás to vždycky vypadá jak v obchodňáku, všude samí girlandy, vánoční hvězdice,dekorace. vidím, že máš o zábavu postaraný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dai,tak to mas super s tym mramorom.Ja by som chcela granit, ale obavam sa, ze nateraz si ho nebudem moct dovolit-rozpocet nepusti.Kazdopadne si dam urobit cenovu ponuku a uvidime.Kolko ti dali cenu na m2?My mame tiez galeriu a vysoke stropy,tak sa tesim na vianoce a mega stromcek :-) .
Odpovědět
nemas nejake fotky? ja milujem vianocne dekoracie - aj ked vsetko s mierou - mam rada ked je to este vkusne ;-) aj ked trosku gycu nezaskodi :-) hej, s detmi je vzdy zabava - az ked ich clovek ma tak si uvedomi ako strasne ho obohacuju a robia ho stastnym |-| ( tak asi ako so vsetkym - pokial to nemas tak ti to nechyba, ked to raz mas uz si nevies predstavit byt bez toho x-) )
Odpovědět
nějaké fotky mám, hodím je do alba.
Odpovědět
hod jennifer budem rada ;-) tinka, mame dobre ceny - zulu za nejakych 7 k za meter a mramor za nejakych 3K za meter ( normalne ceny su 12 a viac za zulu a 7 a viac za mramor ) - takze super ponuka :-) no , asi budem musiet kupit byt nad nami, narusit statiku a vyburat stropy :-D aj ja chcem 10 metrovy stromcek!!! 8-) :-p
Odpovědět
dai: tak už jsem to tam dala, omlouvám se, že až tak pozdě, ale vypadl mi internet a nechtěl jít, šel maximálně půl minuty a vypadl, to mě vždycky tak naštve. :-S
Odpovědět
no, u vas to fakt vianocami zije jennifer :-) na mna je trosku moc tych malickych veci - ja milujem tie velke girlandy, stromceky, prestierania a tak... tie malicke veci moc nie ( ale ja som skor typ minimalistu - chcem mat viditelnych co najmenej veci - vsetko niekde poschovavane... teraz som manzelovi dovolila aby si zalozil zbierku zo svojich ciest, ale pod podmienkou ze to bude nieco vacsie, lahsie udziavatelne co sa nasvieti a viac s tym prace nebude8-)) ale atmosferu mate krasnu :-) tvoji havkovia su zlatucky a vidim ze sa u vas musia mat super ;-)
Odpovědět
Dai: jinak já mám taky radši všechno schované, ale na ty vánoce se nějak vždycky rozjedu, letos v novým to bude ještě horší jelikož tam máme hodně prostotu a je to větší domeček než ve kterým bydlíme nebo spíš jinak uspořádanej, protože tenhle jsme rekonstruovali. jo pejsci jsou zlatíčka, hlavně když chtějí kafé latté, tak si sednou před kávovár a vím co už chtějí, kafé pije hlavně ten menší a jeho tatka má zase radši čokoládu. my je máme tak jak děti, taky jim všechno dovolím a oni to ví a využívají toho hodně. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-D tak to mas ako poriadne rozmaznane deti... to som inak este nepocula ze psici chcu kavu a cokoladku :-D aj ked preco nie ( mojej krpatej som dnes rano dala kacku - taku velkonocnu cokoladovu - ze nech sa hra, taka bola krasne farebna... som odbehla do kupelky, vratila sa a mala bola ceeeeeeeeeeeela, tym myslim ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela od cokolady... okrem nej samozrejme aj sedacka - na ktorej je nastastie potah - sice biely ale kaslat nato, cokolada ide lahko dole... ale tak krasne si tu kacku rozbalila, normalne nebyt toho bordelu tak som skoro na nu hrda 8-) skoro cely papierik neporuseny.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?