Kvalitní kuchyň od jaké firmy máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte :-) chtěla jsem se zeptat od koho máte kvalitní kuchyň? Cena-kvalita
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@spaly Asi jste mne špatně pochopil, mluvila jsem kokrétně o té jedné řadě IKEA voxtorp. Bezúchytky pravděpodobně mít budeme. Jen ty, které mají průběhovou lištu a zkosenou hranu, ty se manželovi otvírají dobře.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s kuchyňským studiem Petříček z Berouna? 😉
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
My máme s manželkou už roky od místní Teplický firmy Natali kuchyň Pesen https://www.nabytek-natali.cz/sektoro..., nikde jsme podobnou neviděli a drží jak blázen! 🙂)))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Ahoj, má někdo zkušenost se společností Kuchyně MaT s.r.o? 🙂
Odpovědět
@jirinovacek ta je krásná! Jaký máte dekor na dvířkách a jaký materiál? Děkuji🙂
Odpovědět
Profilova fotka
ěla bych dotaz mám novou kuchyň (3měsíce)a pojezdy na šuplíkách nefungulí dobře sami se nedovírají i když by měli. Od namontování kuchyně jsem to už třikrát řešila s dodavatelem ale řekli mi že to jde vyřešit novými pojezdama za které bych musela zase platit. Jak jsem psala kuchyň je stará 3 měsíce a stála 170 000. Tudíž bych čekala že bude skvělá
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
SMART Kuchyně - mám již druhou kuchyňkou linku. U první proběhlo vše naprosto OK. Druhá kuchyňská linka je naprostý opak a katastrofa!!! Při konfigurování linky docházelo k navyšování ceny z důvodů opomenutí některých položek nebo nenacenění výrobních procesů prodejcem, což mě velmi překvapilo. Také některé položky byly naceněny, jako nadstandardní, ale za pár dnů přišla informace, že je vůbec nevyrobí, takže nové plánování. Instalace kuchyně (7/2021) byla kapitola sama pro sebe … celá horní část linky byla vyrobena špatně (jiné rozměry a otvory). Také se stalo, že sokly měly zcela jinou barvu a nebo byly krátké, velikost dvířek od skříně byla také krátká, takže v kuchyňské lince vznikl pohledový „schod“. I když se polovina nenainstalované kuchyňské linky povalovala na zemi, rozložena po bytě, SMART Kuchyně byli názoru, že kuchyň je provozuschopná – opravdu výsměch. Pozitivní přístup byl na straně reklamačního oddělení, které se snažilo problém řešit v co nejkratší době (8/2021). Linku donainstalovali, ale bohužel opět přivezli jiné dekory a krátké sokly. Takže se reklamace roztočila znovu. Nyní (9/2021) sokly vyměněny, ale opět vyrobena dvířka ke kuchyňské lince … tentokrát předvrtané panty na druhé straně. Paradoxem je, že veškeré peníze jsou žádány ještě před rozbalením a instalací kuchyně, takže vlastě kupujete „zajíce v pytli“ a tím přistupujete na hru, která končí větou … vyřešíme v reklamaci. Byl bych moc rád, aby se tyto řádky dostaly až k vedení SMART Kuchyně a měl jsem od nich zpětnou reakci, popřípadě to posloužilo jako čtení pro případné budoucí zákazníky. Tentokrát velmi nespokojený zákazník Filip (číslo zakázky 23259)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Určitě se vyhnete společnosti Hanák-nábytek, hlavně pobočce Pardbubice. Jsou přibližně o 30% drahší než konkurence, materiály mají možná kvalitní, ale schopnosti techniků a pracovníků už méně. Jsou schopní vám namontovat nefunkční spotřebiče, poškozené části kuchyně nebo vám nechají nedokončené místa. Tudíž pak ten výslední efekt je hodně špatný. Pak reklamaci řešíte cca 4 měsíce, jsou k vám arogantní, zcela neochotní a ještě stále se to vleče, konec v nedohledu. Takže nedoporučuji, aby jste měli raději klid pro další projekty v rámci stavby nebo rekonstrukce bytu/domu. R.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?