Lavello granitové dřezy

Hezký den, chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s granitovými dřezy Lavello. Nějak nemůžu dohledat porovnání s jinými značkami, o kterých se tu píše častěji. Případně otázka, jestli máte někdo dřez vč.dávkovače?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano máme drez Lavello včetně dávkovače a je to skvělá věc, nikde se nevali nádoba se saponatem
Odpovědět
Mám Elleci, ne Lavello, ale dávkovač je skvělá věc. Mám zatím ten levný z Ikea za 250 a je super. V dnešní době myslím nemá význam pořizovat dřez bez dávkovače. Mně prodejce říkal:Schock a Franke, Blanco nejkvalitnější, Lavello střed.Jsou prý i méně kvalitní. Odzkoušeno ovšem nemám. Vzorky od Lavello mi ale přišly kvalitní.
Odpovědět
@petta33 @norikakaa Děkuju za odpovědi. @petta 33 S Lavellem spokojenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@berculka1 ano, je skvělý. Nenam co vytknout. Není tak proflakly jako Franke, Blanco a Schock, proto ho možná někteří méně znali prodejci radi kvalitou za ne, ale nevidím rozdíl
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Také uvažuji nad dřezem od této firmy... Budeme mít kuchyni vanilka/ořech, černé spotřebiče, dřevěnou desku... manžel by chtěl pískový já přemýšlím spíš nad tmavším. Budeme mít velmi tvrdou vodu, tak nevím, která barva bude lepší 🤔
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?