Máte někdo plynovou varnou desku Whirlpool AKM 409?

Profilova fotka
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s touto plynovou deskou, která je na sklokeramické desce ? Na obrázku se mi moc líbí, ale bohužel jsem jí nikde v obchodě neviděla v reálu, takže by mě zajímalo, jak vysoké jsou ty plynové "nožičky". U jiných desek mě někdy jejich výška odrazuje, protože se bojím, že by hrnec mohl lehce spadnout. A samozřejmě vítám i názory na tuto desku obecně :)
Odpovědět
Zdravím. Máme plynovou desku na skle. Od Whirlpollu, AKT476. Za mě můžu říct, že hrnec sám od sebe nespadne. Nevím, jak jsi to myslela. Vybírala jsem jí z katalogu a je taková jako na obrázku.
Odpovědět
Dobrý den, máme též plynovou varnou desku na skle, přímo skle...od firmy Ariston a vše drží jak má:
Odpovědět
Profilova fotka
Máme také plynovou varnou desku Whirlpool, ne tedy typ, který píšete, myslím, že je to AKT 424. Jsem s ní spokojená, hrnce z ní nepadají :-) a výška - jak já říkám "pavouků" je 5 cm ;-) Vařím na ní 4,5 roku, takže barva na pavoucích je zezhora místy ošoupaná, ale když je deska umytá a vyleštěná, stále vypadá moc pěkně :-)
Odpovědět
Sice nemáme tento typ, sice máme Whirpool taky, ale co je problém je to sklo... jestli můžete tak to nekupujte.... tedy pokud nechcete neustále otírat prach... mi přes něj máme dečku a to se u nás nějak extra nepráší...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?