Menu Forum

Máte někdo prosím kuchyňská dvířka v matu? Přesně Antracit RAL 7016? Jaká je údržba?

12. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Semily.
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Semily.
 Ahojky, právě řešíme kuchyň a jako spodní dvířka jsme si vybrali antracit v matu. Bude to stříkaná barva, máte někdo prosím zkušenost s údržbou matných kuchyňských dvířek? Je na tom opravdu všechno hned vidět? Moc děkuji za vaše komentáře.
12. led 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
207
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2143 příspěvků. Má 75 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
207
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2142 příspěvků. Má 75 přátel.
  • Stavím dům
 Ja mam dvirkovinu v natu a neni ani tak daleko odstinove od tve- mam magma.. zatum z provozu nemuzu rict;ale montaznici na to chmatali dost a neni tam zadnej prsticek..co jsem mela dvirkovinu ve studiu tak na ni rok smatali zakaznici a pokud vylozene nemeli mastny ruce jako deti od jidla nebo zensky s cerstve nakremovanyma rukama tak tam nic nebylo..a kdyz uz tak se to setrelo okenkou-zadny fleky a vysmato..proto jsem.si ji i taky zvolila..kdyz vidim jak se musim piplat s udrzbou jinych dekoru...
12. led 2016 ve 13:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrei
37
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 108 příspěvků a 1 inzerát. Má 18 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marrei
37
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 108 příspěvků a 1 inzerát. Má 18 přátel. Region Brno.
 @zizzy měli jsme antracit v matu v bytě a údržba super. Viz moje album Kuchyně. Teď mám alabastr v matu a údržba taky bezva emoticon
12. led 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
 @alkapinka Jee, děkuju za pozitivní zprávu! Mě od matu hodně lidi zrazovala, aniž by měli nějakou zkušenost.Takže díky!
12. led 2016 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
 @marrei Tak to moc děkuju za zkušenost.To jsem ráda,že to není tak hrozný. Mýt se musí každá kuchyň. emoticon
12. led 2016 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí