Menu Forum

Máte někdo prosím kuchyňská dvířka v matu? Přesně Antracit RAL 7016? Jaká je údržba?

12. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Semily.
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Semily.
 Ahojky, právě řešíme kuchyň a jako spodní dvířka jsme si vybrali antracit v matu. Bude to stříkaná barva, máte někdo prosím zkušenost s údržbou matných kuchyňských dvířek? Je na tom opravdu všechno hned vidět? Moc děkuji za vaše komentáře.
12. led ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 Ja mam dvirkovinu v natu a neni ani tak daleko odstinove od tve- mam magma.. zatum z provozu nemuzu rict;ale montaznici na to chmatali dost a neni tam zadnej prsticek..co jsem mela dvirkovinu ve studiu tak na ni rok smatali zakaznici a pokud vylozene nemeli mastny ruce jako deti od jidla nebo zensky s cerstve nakremovanyma rukama tak tam nic nebylo..a kdyz uz tak se to setrelo okenkou-zadny fleky a vysmato..proto jsem.si ji i taky zvolila..kdyz vidim jak se musim piplat s udrzbou jinych dekoru...
12. led ve 13:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrei
36
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 104 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marrei
36
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 104 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
 @zizzy měli jsme antracit v matu v bytě a údržba super. Viz moje album Kuchyně. Teď mám alabastr v matu a údržba taky bezva emoticon
12. led ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
 @alkapinka Jee, děkuju za pozitivní zprávu! Mě od matu hodně lidi zrazovala, aniž by měli nějakou zkušenost.Takže díky!
12. led ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
zizzy (28 r.)
7
 @marrei Tak to moc děkuju za zkušenost.To jsem ráda,že to není tak hrozný. Mýt se musí každá kuchyň. emoticon
12. led v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí