Máte někdo prosím kuchyňská dvířka v matu? Přesně Antracit RAL 7016? Jaká je údržba?

Profilova fotka
Ahojky, právě řešíme kuchyň a jako spodní dvířka jsme si vybrali antracit v matu. Bude to stříkaná barva, máte někdo prosím zkušenost s údržbou matných kuchyňských dvířek? Je na tom opravdu všechno hned vidět? Moc děkuji za vaše komentáře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam dvirkovinu v natu a neni ani tak daleko odstinove od tve- mam magma.. zatum z provozu nemuzu rict;ale montaznici na to chmatali dost a neni tam zadnej prsticek..co jsem mela dvirkovinu ve studiu tak na ni rok smatali zakaznici a pokud vylozene nemeli mastny ruce jako deti od jidla nebo zensky s cerstve nakremovanyma rukama tak tam nic nebylo..a kdyz uz tak se to setrelo okenkou-zadny fleky a vysmato..proto jsem.si ji i taky zvolila..kdyz vidim jak se musim piplat s udrzbou jinych dekoru...
Odpovědět
Profilova fotka
@zizzy měli jsme antracit v matu v bytě a údržba super. Viz moje album Kuchyně. Teď mám alabastr v matu a údržba taky bezva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jee, děkuju za pozitivní zprávu! Mě od matu hodně lidi zrazovala, aniž by měli nějakou zkušenost.Takže díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@marrei Tak to moc děkuju za zkušenost.To jsem ráda,že to není tak hrozný. Mýt se musí každá kuchyň. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?