Mikrovlnka Whirlpool AMW 492, nemá niekto?

nema nahodou niekto tuto mikrovlnku? http://mikrovlnne-rury.heureka.sk/whi...
Odpovědět
@lejka12 Vypadá přesně jako ta moje :-) určitě to bude ona ... Co potřebuješ vědět?
Odpovědět
jaj ci som rada lebo nikde neviem najist recenzie, no oni su dizajnovo rovnake , su dve ale jedna je len na ohrev a tato ma vela inych funkcii, aj gril atd...mas tuto s vela funkciami?Ak ano, zaujima ma ci si s nou nemala este nijaky problem, lebo tato sa dovaza z polska vraj a aka je sirka na nej, lebo su uvadzane rozne sirky na nete, dakujem Ti :)
Odpovědět
@lejka12 My jí tedy z Polska nemáme, na obale i v papírech je uvedeno MADE IN SWEDEN. Žádný problém jsme nikdy neměli. Ohřívá rychle a dobře. Vyúžívám funkci rychlého ohřevu, rozmrazení a vaření v páře. Gril má také, ale nevyužila jsem ještě, protože máme elektrickou trobou (taky Whirlpoolku). Rozměry můžu napsat večer z domova, přeměřím. Ale na netu jsem našla tenkrát rozměry MT i jaký má být otvor.
Odpovědět
ok dik, no v jednom elektre na nete uvadzaju sirku 53cm a v inych zasa 59,5 cm...to ze je z Polska mi povedali vo vyrobe Whirlpool tu u nas na slovensku , tak odtial mam tuto info :-.
Odpovědět
@lejka12 OK. Mrknu se večer doma a napíšu ti :-) Mám schované papíry od ní.
Odpovědět
@lejka12 Teď koukám na stránky Whirlpoolu a tam mají AMW 491 IX ... nevím jaký je mezi nimi rozdíl. Takže teď váhám, kterou opravdu máme. Mrknu tedy doma. Jinak ale paramatry velikostní by měly mít obě shodné. Tady je odkaz a mrkni na technické informace: http://www.whirlpool.cz/amw-491-ix
Odpovědět
AMW 491 ma len paru a ohrev AMW 492 ma aj gril aj crips zapekanie ...
Odpovědět
@lejka12 Tak to se fakt doma mrknu co mám. Ale rozměry budou mít stejné. Ale mám za to, že nějaký gril máme mít ...
Odpovědět
no co si zistila?
Odpovědět
@lejka12 Ahojky. No tak máme 491/IX ... moc se omlouvám, že jsem tě mystifikovala. Vzhled mají naprosto stejný, tak mě to zmátlo. Nezlob se. Nicméně ty rozměry mají být stejný ...382 x 595 x 320 mm Rozměr pro skříňku na vestavbu: 362 x 560 x 300 mm
Odpovědět
ok v pohode, dakujem ;-) predne celne sklo neni zrkadlove vsak?
Odpovědět
@lejka12 je to černé sklo, ale vidíš se v něm .... není zač :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
tak dneska jsme s manžou maturovali s mikrovlnky whirlpool AMW 808 IX , teda dlouho jsme u ní stáli, než jsme si ohřáli sklenku vody :-( . Musím uznat,že popis který byl u výrobku / je na všechny whirlpool mikrovlnky stejný!!!/ je DĚS!!! Tak pevně věřím,že něco stáhneme z netu,jinak nevím :-p .A to nás ještě čeká maturita s vestavné trouby stejné značky-už se toho bojím teď ;-(
Odpovědět
@damy jak je to možný? :-( asi má neuintuivní ovládání ... My máme vše od Whirlpoolu již dva roky a zatím spokojenost. Posílám odkaz na návod: http://www.whirlpool.cz/data/blob/pri...
Odpovědět
Profilova fotka
tak přesně tohle mi včera našel syn na netu a dnes mi to v práci vytiskne :-) , ale přes to moc děkuji :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?