Nákup elektrospotřebičů přes e-shop. Máte zkušenost?

Ahoj, prosím jaké máte dobré či naopak špatné zkušenosti s nákupem elektrospotřebičů do kuchyně přes e-shop?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, uz 2x jsem kupovala, vzdy super.....
Odpovědět
Špatně jsem se vyjádřila, s jakým konkrétním e-shopem, máte dobrou zkušenost, co reklamace, dovoz zboží?
Odpovědět
Profilova fotka
cityshop, v Praze super....dovoz zdarma, az do bytu... v Brne nevim jeste jsou fajn levneelektro
Odpovědět
Profilova fotka
My kupovali pračku přes kasa a taky mall. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
obchodni-dum spokojenost, objednala jsem pracku v utery ve 22.00 a ve stredu v 8 volali, ze druhy den dovezou - a dovezli... kasa mikrovlnka, dvd prehravac, porad meli na strankach, ze je zbozi na sklade, ale mne neprislo nic - takze jsem urgovala, nacez mi rekli, ze si muzu prijet... je to mala vec, mam je cestou domu, takze jsem prijela, ale vadilo mi to, ze jsem si to musela sama po tydnu zjistit, kde to je...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla nejlepší zkušenost s eshopem Datartu, od nich mame lednici - privezli, vybalili, zapojili a vyzkouseli, ze funguje. Potom take spokojenost s mall, kasa mi prisla nejslabsi.
Odpovědět
já kupuju všecho přes net, snad krom drogerie a potravin, nikdy nebyl problém, nemám oblíbené shopy, elektro většinou beru tam, kde je to nejlevnější. Jednou jsem z nich jenom nemohla vymáčknout návod na myčku, ale ten se dá stáhnout na netu, takže o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme kupovali z Datartu a spokojeni - privezli, vybalili jeste prehodily otvirani u dvirek, proste pohoda
Odpovědět
Ja na doporuceni budu ted kupovat vsechny spotrebice z elektrocz, maji dopravu po cele CR zdarma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Kupuji všechno přes internet. Využívám k tomu :Heuréka a tam se dozvím jednak to, kde je to nejlevnější a zároveň jsou tam recenze zákazníků o důvěryhodnosti. Prozatím jsem byla vždy spokojená, ušetřila jsem tak dost peněz a starostí, jak objemnější věc dopravit domů.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky se přidávám, z netu jsme vybavili celou kuchyň a nebyl problém, takže max. spokojenost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vsechno pres net. Dokonce uz jsem resila i zarucni opravu lednicky. Prijel clovek ze servis a behem chvilky bylo vymalovano, takze se nemusite bat pripadnych problemu :-) Hlavne je potreba vse dobre prolizt pred tim, nez se veci preberou, jestli to neni nekde obouchane atd.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste teda konkretne kasa, bile zbozi, korunka vsichni super. Vyjde to mnohem levneji nez v obchode, nemusis nikde jezdit. Vetsinou si vyberu na bilem zbozi, protoze tam maji hodne podrobne popisy a pak to najdu jinde levneji. Pokud budes kupovat celou el. kuchyn zkus si na nich vymrcet mnozstevni slevu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?