Návrh Kuchyně

Zdravím, měla bych na Vás prosbu ohledně návrhu kuchyně. Bohužel v téhle době si nemohu zajít do kuchynského studia, kde by mi pomohli s návrhem a v on-line programech se mi to samotné moc nedaří. Kuchyň budeme chtít od truhláře a ten by ode mě chtel alespon hrubý návrh, a tak nechci udelat něco špatně. Moje představy: -chtela bych co nejvíce pracovní plochy - tvar by byl pravdepodovne do L s poloostruvkem naproti -pod oknem je radiátor, který bych kvůli teplu raději nezastavovala - případne má někdo nad radiátorem pracovní desku? (pak by to šlo celé spojit i do U) -dalším problémem jsou dveře, které se otevírají dovnitř, tím pádem to omezuje využití prostoru nalevo od nich -posílám hrubý nákres s varnou deskou a dřezem, které kvuli odtahu digestoře a odpadum musí být cca v tehle poloze Moc děkuji za případné návrhy a tipy
Odpovědět
@marla26 proc byste nemohla do studia? Normalne funguji, jen si tam musite dopredu zavolat🙂
Odpovědět
Děkuji za reakci. Zkoušela jsem zatím dvě a obě mne odkázaly buď na jejich on-line program, kde bych si návrh vytvořila sama, a nebo na on-line schůzku. Jelikož ale ještě nemám jasnou představu, nechávám on-line schůzku jako poslední možnost, tenhle způsob mi moc nevyhovuje, raději bych to řešila osobně.
Odpovědět
@marla26 aha, na me prave porad "skacou" nekde reklamy, ze si staci domluvit schuzku a muzete resit osobne. Ale je mozne, ze se jedna pouze o prohlidku sortimentu, ne reseni/planovani. Kazdopadne muzu doporucit mistni @verunky, pres kuchyne je profik🙂
Odpovědět
@marla26 Takhle se to nedá. Je potřeba i navazující dispozice - obývák, terasa. BTW ten sporák v rohu není úplně dobře. Vlastně je úplně blbě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?