Navrh kuchyně

Dobry den, v příloze posílám navrh naší kuchyně. Jsme omezeny dvěma okny, co tam jsou,ale přijde mi, ze to furt není ono. Někdo nejaky nápad? První fotka je navrh nasi kuchyně. Druha kuchyně, kterou jsme se nechali inspirovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy_l mame prakticky uplne stejnou kuchyn, resp. budeme mit. Akorat tu levou stranu mame udelanou az do stropu, nelibi se mi tam ty zuby. Jinak myslim, ze je to ok. Co se Vam na tom nezda? 🙂
Odpovědět
@minkar Zub tam také nebude. Lednice bude zasazena v panelu (viz foto). Jakou mate prosim navrženou šířku mezi kuch. deskou a tim ostrůvkem?
Odpovědět
Profilova fotka
mame tam 110 skrinku pod varnou deskou plus nejake domerky, takze bych rekla cca 120cm
Odpovědět
Nelíbí se mi na vašem návrhu horní skříňky. Moc by se mi tam líbily horní skříňky jako na vaší inspiraci. Tedy podlouhle položené, které prostě působí moderněji.
Odpovědět
Viz. Obrázek. 2 výklopné nad sebe, bez témezery mezi nimi klidně.
Odpovědět
Profilova fotka
🙂
Odpovědět
@verunky myslím, že tohle je alternativa, která stojí za úvahu. Jen v inspiraci jsou snídaňové stoličky, o které by byla škoda se ochudit - stačilo by jen pod poloostrůvek vlevo nedávat skříňky ale prostor nechat volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivule4 urcite 🙂 neni to nic proti nicemu 🙂
Odpovědět
@verunky dekuji za inspiraci. Zitra to proberu s manzelem 🙂
Odpovědět
Lidičky, mohla bych taky poprosit o hodnocení návrhu kuchyně, který nám truhlář udělal? V sobotu máme schůzku, kde to probereme a případně ještě budeme měnit, tak budu ráda za nějaké postřehy. 😉 Myčka je vpravo od dřezu a ty dveře na obrázku vedou do špajzu (1,2x2,8m). Mně se to pořád nezdá to pravé ořechové, asi bych dala přednost pár policím místo tolika horních skříněk, ale nevím. 🤔
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?