Návrh kuchyne - lednice

Dobrý den, potřebovala bych poradit s návrhem kuchyně a zejména s pozici lednice. Určitě bude samostatně stojící, ale nynější pozice je nic moc. Za ní měla být otevřena skříňka s roletkou např. Pro úklid varné konvice atd. Mě napadá jedine ji obestavit na začátku linky a zrušit tuto skříňku. Dale bych ještě chtěla poradit s umístěním volne stojící mikrovlnky, nejlépe někam mimo pracovní plochu. Za případně rady mnohokrát děkuji. 🙂
Odpovědět
Dobrý den, kuchyň je nádherná, ale přijde mi škoda tak nepohodlné umíst3ní trouby v tak velkorysé kuchyní..Ale na to jste se neptala.Lednici bych nechala na kraji, to bude fajn, otvírání dveří ke zdi, pozor na dostatečný odstup od stěny. Já bych dala vedle lednice taktéž obestavěnou troubu s mikrovlnnou, čímž by vaše kuchyň dostala určitou kompaktnost( o pohodlnosti ani nemluvím). ale třeba nemůžete kvůli rozvodům. Pokud opravdu troubu chcete pod linkou, tak mikrovlnku bych dala hned vedle lednice, do společné vestavby, ať ty spotřebiče nemáte rozfrcané po celé kuchyni. Krásná kuchyň.
Odpovědět
@norikakaa děkuji za odpověď 🙂 přesně kvůli rozvodum musí být drez tam kde je, tudíž by se tam už trouba moc nevlezla, i když by se mi také více líbila vyvýšena. Jde o novou kuchyn ve starším domě a tak tu jsou bohužel urcita omezení.
Odpovědět
@marla26 Není možné posunout ten dřez pomocí flexihadic? Nebyl by tam dostatečný spád? Tady je na to téma hromada debat. Pokud nemáte kuchyň z IKEA,které jsou až ke zdi,tak s vedením za skříňkami nebývá problém..U vás byste potřebovala ten dřez posunout asi o 50 cm, jestli vidím správně..Ale třeba jste to už s instalatéry řešila, tak pak se omlouvám.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?