Návrh kuchyně, prosím o rady

Profilova fotka
Dobrý den, mám návrh kuchyně. Měl by někdo z Vás postřeh co a jak udělat jinak? Měnila jsem to již tolikrát, že se ve všech informacích ztrácím. Jaký úchytkový systém mi doporučíte? 🤔
Odpovědět
Zarovnala bych horní řadu skříněk nad dřezem do stejné roviny jako spodní závěsnou řadu, takhle to zejména při pohledu z obýváku hrozně trčí. Pak bych posunula více vlevo dřez, takhle nemáte skoro žádnou pracovní plochu mezi mycím a varným centrem, přitom tahle pracovní plocha je nejdůležitější. Nevím, kde máte myčku, ale měla by být nalevo od dřezu.
Odpovědět
@katerina88s Nejsem příznivcem ostrůvků a barových sezení, ale ta kuchyň se mi líbí jako jedna z mála tady na MS. Ty horní skříňky bych nezarovnával, byl by z toho kredenc a ztratilo by to dynamiku. A ty pracovní plochy jsou správně: hrubá příprava, dřez, čistá příprava, sporák, doúprava a stolování ev. studená kuchyň. Šířky jsou pro mne dostačující.
Odpovědět
Souhlasím s pepitocz. Kuchyň, jak máte navrženou, je super. Uspořádání i barvy. Skříňky nad oknem nezarovnávat. Jen mi tam nepasuje ta kóta u baru 1582. Myslím, že je to chybně označeno, mělo by tam být něco jako 1000 a nebo to je kóta za celý bar. Pak se Vám tam ale vejdou jen 2 židličky a ne 3. Což je detail. 😉 Neberte to jako kritiku. Kuchyň se mi fakt moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pepitocz děkuji za reakci 🙂 a co ty úchytky? Nevím si rady
Odpovědět
Profilova fotka
@kairan asi se někde opravdu stala chyba 🙂 to fakt nesedí .. 🙂
Odpovědět
Uchytky za me supr jsou takove zapustene panely-profily pri hornim okraji skrinek a supliku,vlastne se vezme za horni okraj dvirka napr viz foto To mame my a spokojenost
Odpovědět
@mojojojo To vypadá zajímavě, když to člověk vidí takhle otevřené. Bude to ale asi oproti třeba zápustným úchytkám ubírat využitelný prostor na výšku šuplíku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojojojo hele muj "bordel" 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina88s Ahoj rozvrzeni vypada to dobre, ale co se tyce designu tak bych nedelala ty dve hloubky hornich skrinek 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@renatka_k ano je to narocnejsi na prostor - tenhle typ treba u malych kuchyni neni dobre reseni u lednice se musi pocitat se svislou lištou 4cm
Odpovědět
Foto z google 😞 nejsem doma. Ubira to prostor to urcite,ale reseni je to jednoduche,elegantni,nam vyhovuje
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky tady je původní návrh úplně bez horních skříněk. (Ještě je i bar před změnou) Nevím, jestli nebudou ty horní skříňky zbytečné, ke kuchyni je i spíž.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katerina88s Krásná kuchyň. Ty horní černé skříňky u stropu jsou hodně kontrastní, nicméně já mám zkušenost, že žádné skříňky nejsou NIKDY zbytečné. 😄 A nebudete muset nahoře utírat prach, když je tam dáte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?