Návrh panelákové kuchyně

Pěkný den všem, řešíme rozmístění kuchyně v panelákovém bytě, tedy ne zcela na velkém prostoru. Poslední návrh vypadá takto, máte nějaké nápady či připomínky? Nejsem úplně spokojená s řešením spodních skříní. Průchod do obývacího pokoje je vpravo (kratší stěna).
Odpovědět
@luciiie23 Já osobně bych vyměnila lednici s troubou (z hlediska ergonomie lednice-mytí-vaření, i z hlediska blízkosti sporák-trouba), dala bych vestavnou digestoř, skříňky bez polic a až do stropu. V panelákové kuchyni je boj o každé úložné místo, máte rozmyšlené, kam co dáte? Máte spíž, nebo všechny potraviny budou v lince?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme řešeno velmi podobně, jen tedy s vestavěnou digestoří, taky bych asi prohodila lednici s troubou. Já třeba osobně skříně až do stropu nechtěla, nelíbí se mi to, na tak malém prostoru a s místem rozhodně nebojujeme, vešly jsme se úplně v klidu, jen člověk nemůže mít od každého druhu nádobí 5 sad ... Bydlíme ve městě, jezdíme tedy min. 1x týdně nakupovat potraviny, tudíž ani se spíží není problém, s potravinami, co musí být stále dostupné se vejdeme do 2 velkých šuplíku, a to máme 2 skříně nahrazené taky policí, kde jsou víceméně dekorace 🙂
Odpovědět
Máme podobně řešenou kuchyň v paneláku, akorát kratší stranu máme delší (cca 2,80). Na delší straně od dveří do obyvaku věž s troubou a myčku, pak lednička, cca metr pracovní plochy, Varna deska, dřez s odkapavacem do rohu, pak pracovní deska a vysoká potravinová skrin . Mě by ta potravinová skrin asi chyběla, ale vám na ni asi chybí místo. Nevím, jestli už mate příčky hotové a jak mate další dispozic, ale neslo by něco do kuchyně přidat? Jinak za mě bych skříňky až do stropu nedavala z důvodu krivych stropu, které by strašně vynikly. My jsme sádrose dávat nechtěli a jen jsme rovnali do pohledove roviny omitkama, tak nám skříňky so stropu nedoporucili .
Odpovědět
Děkuji moc všem za názory a připomínky. Bohuzel špajz se nám už nevleze, ale jak píše denisa_vys bydlíme ve městě a chodíme často na nákupy, takže by nám mohly stačit ty šuplíky. Dále pak bude úložný prostor nad troubou, ale tam nevím jestli bude vhodne skladovat potraviny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?