Nějaké připomínky k návrhu?

Ahojte, dostala jsem do rukou prvotinu návrhu naší kuchyně. Myslím, že se bude určitě ještě hýbat s barvami a materiály, kvůli výběru podlahy. Máte nějaké postřehy ohledně sestavy? Udělali byste něco jinak? Díky za odpovědi 🙂 🙂
Odpovědět
Me tedy prijde hloupost trouba vedle lednice. To teplo pujde primo na lednici behem peceni a při otevreni horke trouby apod. Taky si myslim, ze horni skrinka zastrcena v tom koute u trouby bude velmi tezko dosazitelna. Nevim, jak se otvira horni spodni skrinka, ale overila bych si, ze ji otevrete a nebudou dvirka bouchat o troubu.
Odpovědět
@irall Ohledně té skříňky zastrčené za troubou= paní co to sestavovala říkala, že má vypočítáno, že skříňka otevřít půjde a když se do ní dají věci, které se nepoužívají denně, tak si myslím že to nebude žádný problém. Je tam hlavně z toho důvodu, že jsme chtěli zachovat souměrnost na jedné a druhé straně. A o té troubě= většinou se dává trouba vedle lednice.. Když jsou vedle sebe například 2 nebo 3 vysoké skříně..
Odpovědět
@nicmat Tak pokud to ma vypocaty, tak je to bez problemu 🙂 No vetsinou se dava vestavena trouba a veatavena lednice, kde je vlatne dvojite drevo (lazda vestavena vec ma svuj obal. Takto to bude jeden obal jen okolo trouby a na lednici hned pujde horko, jen co troubu otevrete a nedivila bych se, kdyby i pri pečení ze strany. Ale je to jen muj nazor. Ja mam lednici vestavenou a mam ji predsazenou, takze jsem toto u sebe neresila, ale jak jsem ten Vas navrh videla, tak me to prastilo do oci. Ale treba se pletu a horky vzduch z trouby lednici vadit nebude 😉
Odpovědět
@irall Moc děkuji za připomínku, při další konzultaci se na ten horký vzduch zeptám.. Kdyby to byl problém, tak pak vůbec netuším, kam by ta lednice přišla.. Máme ji sotva 2 roky, takže se mi úplně nechce dávat pryč.. Když jsem se ptala na to, že by se pro tuto lednici udělal takový ten ''domeček'' kam by se strčila, tak mi paní řekla, že je to za prvé zbytečné a za druhé drahé a že se to nedělá.. Takže nevím no 😢
Odpovědět
budeme to mít hodně podobný, jen zrcadlově a okno máme na straně kde máte vařič. Slevila sem z této digesoře a dám zapuštěnou. A přidali jsme pultík ikdyž nad ním ještě přemýšlím. Vizualizace pouze zběžná, nevím proč nám tam dal zrovna žlutou 😄 Přála bych si ostrůvkovou, ale dispozice nám tam moc jinak nejde. Místo na lednici je zatím prázdné, kdyžtak se obloží až dodatečně
Odpovědět
@hansoi jakou máte skříňku pod dřezem na levé straně? Já bych tam chtěla výsuvnou s odpadkovým košem, ale přišla jsem na to až dnes, že nemáme kam dát koš 😄 Tak se jen ptám, jestli to není blbost a jestli to vůbec jde 😄
Odpovědět
@hansoi a ohledně té digestoře mi bylo řečeno, že stejně nic neušetříme když tam dáme zapuštěnou... (taky jsem ji chtěla)..Budeme muset platit digestoř a pak i skříňku, která prakticky nebude vůbec využitá ptž tam je odtah... Takže mi tam dala takovou zkosenou, ale stejně asi půjdu do klasiky.
Odpovědět
@nicmat skřínku na odpad..nabízena nám byla, ale ten systém byl strašně drahej. Bud si ho tam jenom zavesíme nebo nevím. Schválně si to nechte nacenit. Já si počkám na cenu kuchyně a pak můžeme dělat kdyžtak úpravy. Na plasty bych snad pořebovala celou skřín 😄
Odpovědět
@hansoi no já jsem taky přemýšlela, že by tam byla jen skříň bez polic a vevnitř koš, ale zase mi přijde škoda, mít v 60 cm skříňce pouze koš... Kam pak dát přípravky do myčky atd, že jo? Bez polic, ztráta místa.. Se mi zdá.. Stačilo, že máme docela na houby rohy, takže jsme dali do jednoho drátěný program za 8 tisíc.... Aby aspoň jedna skříň byla využita na 100% a druhá bude na věci, který se používají jen jednou max dvakrát do roka...
Odpovědět
@hansoi Bez spotřebičů jsme se dostali na 107tis., se spotřebičema se slevou na 143 cca. S tím, že tam máme všechno (od myčky až po baterku) Kdybychom nevyužili 45% slevu na skříně, tak jsme na 220tis a to je docela maso.. To už by mi asi žádnej výsuv pod košem neklapl 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc pěkný návrh, kuchyň bude prostorná 🙂. S tou lednicí vedle trouby nevím, je pravda, že tam bude horko vedle chladna, ale na druhou stranu má to tak moc lidí a funguje to. Co mi spíš vadí, je malá pracovní plocha mezi dřezem a deskou. Vypadá to tak na 80 cm a to by mi nestačilo. My chceme 120 cm + 70 cm rohová skříň. Posunula bych dřez víc vpravo, pokud by pracovní plocha byla mezi. Pokud je pracovní plocha vpravo na kraji, tak je vše fajn. Skříňku vedle trouby bych tak zastrčenou nedávala, kor jestli budete mít hlubší skřínky než 60 cm, bude to špatně přístupné a rozčilovalo by mě to. Dala bych tam třeba rohovou polici, na kterou by se dalo osvětlení linky a nahoru třeba nějaké dózy.
Odpovědět
@nicmat mame troubu uplne stejne vedle lednice a neni zadny problem (viz foto v profilu, akorat na fotkach jeste lednice neni (a ani to sklo, o kterem pisu nize) 🙂 ). Ja za sebe bych doporucil jen zvazit, jestli nechcete dat na tu zed nad pracovni deskou sklo. Je to sice drahe jako krava, ale jsme s tim moc spokojeni - snadna udrzba a vypada to hezky... neni treba to davat na celou delku kuchyne, pokud se chce trochu usetrit, ale minimalne od trouby k oknu bych to zvazil. My to mame asi na 2/3 delky kuchyne (odhadem cca 5m skla) a vyslo to na nejakych cca 20tis
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mirekb Já myslím, že kvůli údržbě je na zdi všude pracovní deska, nebo aspoň tak jsem to pochopila 🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?