Od koho kuchyň? Vaše zkušenosti

Ahoj, plánujeme kuchyň. Mám sepsaných několik kuchyňských studií či truhlářů, má někdo s nimi jakoukoliv zkušenost? Děkuji 🙂 Danym interier, JN interiér, Katalpa, Smart kuchyně, Nábytek Nepovím, TN interiér, Truhlářství Hounyk, Vohánka interiéry, Yes interiér, Beneš nábytek, Tvrdoň a Syn
Odpovědět
JN interier- mame vestavěné skříně přes 10 let a absolutní spokojenost. Katalpa, oslovila jsem ji s návrhem kuchyne- rychla komunikace, nižší cena ale nakonec jsme skončili u sykory.
Odpovědět
My mame Ikeu. Doporucuju ji vsem.
Odpovědět
@alokin_ka My máme Hanáka. Je hezká, ale nevím, jestli to za ty peníze stálo.
Odpovědět
@puhelin dělá Ikea nějaké úpravy na míru? Spíše ne, že?
Odpovědět
@luckavra A spokojenost?
Odpovědět
@ludmilanov instalace bude až v září, takže nevím. Ale za stejne peníze nám to přišlo kvalitnější materiálově.
Odpovědět
Máme v domě kuchyň Katalpa a v nájemních bytech Ikea, která je kvalitově takový průměr. Za to kuchyně Katalpa je fakt pecka. Máme ji necelé dva roky, jsem na rodičovské, vařím, peču denně, děti ji dávají neskutečně zabrat a zatím nevidím žádná negativa. Cena je samozřejmě vyšší, ale máme ten nejlepší lak a zafrezované úchytky. Sýkora a Hanák šílený neprofesionální pristup a přišlo mi, že cena neodpovídá kvalitě.
Odpovědět
@ludmilanov Nedela, vse je typove. Pro me vyhovujici, naplanovala jsem si dispozici celeho bytu podle jejich skrinek. Stejny nabytek mame i v kuchyni a v obyvaku. Vsude mam prostory na miru nabytku.
Odpovědět
@puhelin koukám, že konečně někdo, kdo to má stejně, jak jsem uvažovala já. Všichni mi říkali nedělej to, bude to na prd, ten půdorys pak bude špatný, však kuchyni ti na míru udělá truhlář...ale prosadila jsem si kuchyni Ikea, od té jsem začala projekt a postupně jsem dotvářela zbytek domu. Stejně tak velikosti koupelen podle obkladů a dlažeb, aby se moc neřezalo a vypadalo to celistvě.
Odpovědět
Mame kuchyn z Ikea, nepotrebovali jsme navrhovat nic atypickeho a navic se nam i kuchyne od nich libi, tak jsme do toho sli a nelitujem. Jedna z veci, proc jsme ji brali bylo i to, ze pokud bychom naprikad poskodili dvirka nebo suplik, nebo proste cokoliv, tak sednu do auta, zajedu tam a za par korun koupim ten samej dil a jen ho premontuju ...
Odpovědět
Také máme Ikeu a jsme spokojení. Na míru sice nedělají, ale výběr různých skříněk mají dost velký, takže se s každým prostorem dá něco udělat. My jsme rekonstruovali a uzpůsobit prostor jsme nemohli, navíc jsme měli trochu netypický prostor se spoustou omezení a i tak jsme poskládali funkční kuchyni. Montovali jsme si sami a nebyl to velký problém. Akorát pracovní desku a dřez jsme brali odjinud, ty tam za moc nestojí.
Odpovědět
@cankikris No jasne, super pristup. Sice to v zacatku stoji praci s odmerovanim, ale nabytek je diky tomu levnejsi v uplne stejne kvalite, jakou by udelal truhlar. A taky mam obyvak dispozicne vymysleny podle Ikea knihovny 😄 A koupelnu mame podle vany. Byla uz ulozena v garazi a zednik ji chodil odmerovat, aby se vesla mezi komin a sloup krovu 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Sice je to už starý příspěvek... Ale truhláře Tvrdoň a syn opravdu nedoporučujeme. Syn pana tvrdove... Je arogantní blbeček. Nemají smysl pro detail a hrají si na světovou dílnu a kvalita je na úrovni IKEA nábytku. Prostě hnus
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Hanák je už hodně prodražený dodavatel, má kvalitní materiály - pokud se na cestě nebo při montáži nepoškodí a také má flegmatické a místy arogantní zaměstnance, kteří vám také poškozené/nefunkční spotřebiče namontují, nebo také části linky s poškozeným lakem, anebo nedokončí některé místa, které si myslí že nejsou na očích. Reklamace je pak až ten horor. Takže za hodně peněz, málo muziky a ještě k tomu nekvalitní muziky. Takže nedoporučuji se na Hanákem vůbec zamýšlet. R.
Odpovědět
Resili jsme kuchyn nyni a rozhodovali se mezi Ikea a Nobilia ( na tu jsem si nechala udelat navrh u dvou studii v xxxlutz kvuli cene) studia ji meli cca o 30000 drazsi nez lutz v akci. Ovsem termin dodani byl u studia o 2,5mesice kratsi a jeste poradili spoustu vychytavek jsk kuchyn poskladat. Vybrali jsme studio, ktere mame ve vedlejsim meste a bereme od nich i dvere, tak mame jeste dalsi slevu. Ikeu nehanim a klidne bych do ni sla, ale cenove to zas takovy rozdil nebyl a celkovy dojem z kuchyne je jinde. Nehlede na to, ze bych se prave bala toho, kdo mi ikea kuchyn prijde namontovat. Kuchyn muze byt sebelepsi, ale zvrtana montaz ji hodi o level niz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?