Okno v kuchyni 150x90

Ahoj všem, plánujeme v kuchyni okno o rozměru 150x90, máte někdo takový rozměr? Chceme okno podélné, ale ne moc úzké, neplánujeme horní skříňky, jen si nejsem jistá jestli tohle není divný rozměr. Okno by bylo ve výšce 105 cm. Budu moc ráda i za fotky Vašich oken v kuchyni pro inspiraci. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme podélné 2mx60cm. možná bych udělala dnes větší 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@adelaadela07 podle mě záleží jak moc se takové okno bude hodit do koncepce kuchyně a taky bych uvažoval i o tom, jak dům bude vypadat z venku. My máme okno 135x100 výška parapetu 135cm. Okno máme nad dřezem a funguje jak má. Dá se celé otevřít i když máme vysokou baterii. Jde z něho vidět na zahradu a dává dost světla. Okno v lince jak je na obrázku víš bych si asi nedal.. ani snad nejde o to umývání, ale stejně bych z něj neviděl ven a ten pohled z venku musí být k nezaplacení, když máte všechny okna ve stejné výšce a pak toto. Nic ve zlém, každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 180x 70 a příště bych udělala větší.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelaadela07 jinou fotku jsem nenašla
Odpovědět
@slamer díky za reakci. My v téhle místnosti máme jen hs portály, takže tam se dá asi zvolit okno jakékoliv, stejně tak na vnějším pohledu nezáleží, protoze na téhle straně baráku je pouze jedno koupelnové okno a navíc je to na souseda, tedy na jeho stromy a zahradu. Z toho důvodu nechceme příliš velké okno, ale stejně jako píšete, se mi nelíbí ty úzké strilny. Tak jsme hledali kompromis mezi klasickým oknem a strilnou a vyšlo nám tohle. Jen se bojím, aby to nebyl paskvil. Ještě dodávám, že okno buď fixní.
Odpovědět
@jandour díky, máte to moc krásné, do Vaší kuchyně to okno sedí. My nechceme horní skříňky, tak jsem si říkala že ho zvýšíme. Snad těch 90 bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme fixní 175x70 a je z něho vidět i ven když myju nádobí 😄 Neměnila bych
Odpovědět
Profilova fotka
@adelaadela07 děkuji, jde z něho vidět krásně, nemusí se člověk ohýbat, ale dala bych třeba 220*90 a vymyslela horní skříňky jinak.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?