Pákové baterie so sklenou výlevkou. Máte ju niekto?

Ahojte, potrebovala by som poradit. Velmi sa mi paci pakova bateria so klenou vylevkou, mate ju niekto realne doma? ak ano, ako ste s nou spokojny? obrazok sa da pozriet na strankach rasubu - vodovodne baterie.
Odpovědět
nieco viac nepraktickejsie som nevidel http://www.rasub.sk/components/com_vi...
Odpovědět
Proč nepraktické? Vypadá to moc zajímavě :-)
Odpovědět
zujimavo vyzera aj sucastny Ferrari monopost v F1.. ale na nakup do mesta to asi nebude to prave 8-)
Odpovědět
Buďte konkrétní.
Odpovědět
Jusz,prave preto by som chcela vediet, ci to niekto realne pouziva! Aj mne sa zda neprakticka, ale hrozne sa mi paci!
Odpovědět
hej hej.. ved ja som pochopil co chces.. len mi nedalo na tu bateriu nereagovat ked uz sem davam jej obrazok :-) podla mna to sklo bude narocne na udrzbu pred vodnym kamenom a po case bude to sklo chytat nadych hrdzavej farby..ale inak .. pravda .. je to zaujimave riesenie lec neprakticke..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je to co bych chtěla domů, jen mi to neprošlo přes manžu. U nás to mají v jedné restauraci a v poho, teda nevím jeslti to někdo chodí leštit, ale vypadá to pořád krásně.... ta cena už je méně krásná :-D
Odpovědět
;-) Leštit je třeba přece i obyčejné baterie, je taky na nich vidět každá kapička. Pravda, že tady u těch je cena vyšší :-o , ale zase každý rok baterie nekupuju, tak možná si ji koupím, snad vydrží dlouho o.k. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?