Pozadí kuchyňské linky. Máte zkušenost?

Profilova fotka
ahoj, nemá pls někdo zkušenost s kamenem jako pozadí u linky (lámaný kámen)? hrozně se mi to líbí, ale bojím se údržby.....
Odpovědět
a jak to vypadá? já bych chtěla dát za kuchyňkou linku taky kámen, ale mozaiku, konkrétně toto: http://mozaika-lozard.cz/default-nav-...
Odpovědět
I když nevím teda, jestli to bude pěkné a praktické:-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mě mozaiku fakt neeeee, mám bilou a ten tuk co se dostane mezi spáry nedostaneš ničím ven... příště jedině lacobel nebo fakt obrovský kachličky
Odpovědět
já mám bílý lacobel, právě mi ho namontovali, tak jsem na to zvědavá, brzy hodím nějaké fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přírodní kámen má doma za linkou kámoška a před pokládáním penetrovali každý kus nějakým přípravkem přímo na to ,myslím že z Hornbachu.Vytvořilo to na tom pololesklou vrstvu a zatím po roce a něco používání s tím není problém. A mozaiku jedině zaspárovanou epoxidovou spárovačkou,normální ne.To je za linkou k ničemu pak. :-| Já přemýšlím o tapetě a přes to sklo,ale nejsem si jistá jak připevněním, tak údržbou a už vůbec mě nenapadá, jak pak tapetu event. bez větších zásahů měnit.Takže to asi vzám. :-(
Odpovědět
Díky za radu....je to těžký něco vybrat a rozhodnout se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klovatinka ta vybraná mozaika vypadá dost dobře.Jen nevím struktura, je rovná, hladká?Vypadá totiž podobně, jako naše v koupelně, takže nerovný povrch a tam, když se dostane spárovačka do těch prohlubinek ve struktuře povrchu a ihned ji nevyčistíš, což je v tomto rozměru práce na týden.. :-D ,tak už ji z toho nikdy nedostaneš.Vlastní zkušenost,bohužel... ]-(
Odpovědět
@gigi2 No ještě jsem jí naživo neviděla...líbí se mi, ale nemusim jí mít za každou cenu....jakou barvu spáry by jsi dala? Existuje vůbec černá spárovačka? Chci se podívat na mozaiky do http://www.asso.cz/ Sousedi na chatě mají super mozaiku kamennou, čtverečky cca 3x3 cm, ale nepravidelné, je to tedy vyšší cenová kategorie, ale vypadá to fakt super!!! O celém bytě mám dost jasnou představu, ale co se týče obkladů, tak to je hrozné dilema. Koupelnu jsem vybírala měsíc :-( nakonec bude úplně jiná, než jsem chtěla ze začátku...:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?