Pracovní deska

Chci se zeptat na zkušenosti s pracovní deskou. Jedná se mi o umělý kámen X kompaktní laminát. Prosím vaše názory, cenové porovnání, zkušenosti s údržbou, atd. Díky
Odpovědět
@baramim máme umělý kámen dekton. Doporučuji si pořádně pročíst, co snese jaký umělý kámen. Některé se lehce zabarví a pak se musí leštit (nelze normálně vyčistit např cifem), taky nesnesou horké věci atd. Jinak já jsem spokojena, čistím jen vlhkým hadrem s trochou jaru. Nemám ani odkapávací plochu, protože do tohoto se voda nevsakuje, tak to pokládám přímo na. Akorát mě při převzetí upozorňovali, že je odolný, jak se píše, ale může se uštípnout při pádu něčeho velkého na roh, v tom případě schovat ten kousek a zavolat, že to umí opravit. Cena byla kolem 120 tis za pracovní desku, zástěna a za pracovní desku na ostrůvek. Umělý kámen je určitě o dost dražší než kompaktní deska. Technistone nám nacenili ještě o 25 tis víc, ale taky záleží na vybraném dekoru.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít Technistone. Má ho i mamka už 11let a paráda, pořád jako nový. Utírá jen vlhkým hadříkem. Oproti kompaktní desce nám ho nacenili dráž o cca 40 tisíc (cena v 1/22).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?