Prostor na průchod v kuchyni

Dobrý den, prosím o radu zda průchod mezi ostrůvkem a skříňkami viz foto. Je cca 80cm dostačující?
Odpovědět
Profilova fotka
@m_vasickova myslím, že na průchod to stačí ( my máme takto siroký průchod v šatně a projdu tam normálně s pradelnim kosem), ale popravdě se mi toto řešení nelíbí a nesmířila se s ním jako s konečným. Asi bych zrušila bar, protáhla raději linku za věžemi až na kraj a udela nějakou pracovní plochu tam a třeba jen 2 věže na konci. Ta cesta mi takto přijde taková klikata.
Odpovědět
@m_vasickova My ted meli 70cm pruchod ve sprchaci a tam to bylo super, u kuchyne mi to prijde malo. Moc se mi navrh nelibi 😒
Odpovědět
@m_vasickova 80 cm naprosto v pohodě, naprosto. I 70 cm je pro štíhlejší lidi v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli by opravdu nebylo lepší zrušit ten bar, nebudete muset řešit rohovy spodní díl hůře se do něj leze, skříňky se dají taky protáhnout - bude více úložných prostorů... průchod pak bude taky ok
Odpovědět
máme 75 cm a úplně v pohodě
Odpovědět
Mám průchd do kuchyně 100 a to pouze rovně, míň by se mi zdálo málo, u Vás je navíc "do zatáčky" a to ubírá pocitově na šířce, ubrala bych 20 cm na oddělujícím ostrůvku, takový kousek stejně nic na šířce šuplíků nespasí, ale chození bude méně kostrbaté a člověk tudy fakt courá dost, případně něco nese.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?