Půdorys kuchyně s obývacím pokojem

Dobrý den, můžete říci svůj názor na půdorys kuchyně a obýváku? Jsme ve fázi vymýšlení projektu a toto se nám zatím jeví jako nejlepší varianta. Máte někdo podobný a můžete se pochlubit fotkami. Nejsme si jistí zda bude kuchyně velikostně vyhovující. Za každý názor popřípadě fotky budu ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Kde bude vstup do obývakokuchyňe ?
Odpovědět
@michaelabinasova ahoooj, máme podobný půdorys, se kterým stavíme. A zdá se nám ok. Kdyby cokoli ptej se 🙂
Odpovědět
@jarin1 je od oka zaznačen na straně C
Odpovědět
@nicmat Můžu poprosit o rozměry kuchyně? Myslíte že se vleze i ten ostrůvek? My to máme 3x3m.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Mám velmi podobný projekt + navíc příčku mezi kuchyní a obývákem a není problém 🙂 Kuchyň mám 3125 cm na šířku
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Už to vidím, tak prakticky máme také takhle vstup vedle kuchyně akorát že nemáme tak velký obývák jako vy. Ale ještě by to chtělo doplnit světové strany protože aby vám pak celý den nesvítilo slunce do televize i když by se to dalo řešit žaluziemi, záleží jak TV využíváte. Mě by to osobně vadilo takže jsem to řešil u nás tak že máme nejdřív 1500 mm zeď a pak francouzské okno 2000 mm široké které bude mít rolety den a noc a bude venku před ním veranda takže přímé sluneční paprsky by tam neměli jít jelikož máme celou tu delší stranu na jihu. K té kuchyni my ji máme také do U a rozměry jsou 3500 x 3500 x1900 mm to jsou rozměry kuchyňské linky jinak místnost je 3500 x 3500 x 3500 mm. A místo toho vašeho ostrůvku máme jídelní stůl který má rozměr 900 x 1800 mm takže vstup o kuchyně je cca 1000 mm široký když budu brát hloubku americké lednice 700 mm. Což si myslím že ten průlez je dostačující. Klidně mrkněte na naše album. 😉 Ale pokud chcete si udělat 3D návrh tak některé kuchyně dělají zdarma nám zatím dělali oresi a kuchyně lípa viz v albu.
Odpovědět
@jarin1 Dekuji za reakci, kuchyň máte moc pěknou 😉 na návrzích té naší už se pracuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Tak to je fajn, tak pak dejte návrhy ať se můžeme podívat a inspirovat. A není zač.
Odpovědět
@ladypet kuchyň vypadá moc hezky, tak nějak bych ji taky chtěla 👍
Odpovědět
Co říkáte na tento návrh kuchyně?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Myslím že dobrý ale přijde my ten dřez moc v rohu i když bude sloužit málo jelikož máte myčku určitě tak bych zvážil jeho posunutí více k oknu. A jen můj názor na to okno , my jsme to tak taky měli ze začátku že bylo jednokřídlé ale změnily jsme na dvoukřídlé protože ono otvírat 1.5 m široké okno asi není úplně vhodné pro panty a hlavně kvůli prostoru kolem, musíte s tím 1,5 m prostorem počítat. Pokud máte ještě širší tak o to je to horší jelikož trojsklo něco váží i když můžou být panty zesílené tak to stejně trpí. Jinak je to fajn 🙂
Odpovědět
@jarin1 děkuji za připomínky, s dřezem máte pravdu, bude otočený a posunutý více k oknu. S oknem ještě popremyslime, mame na to čas, spíše teď řešíme stále půdorys, jak co bude vypadat ať pak nelitujeme velikostmi a rozmístěním pokojů. Díky za reakce
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michaelabinasova Souhlasím s Jarinem a ještě se zeptám, co digestoř? Chcete mít zabudovanou ve skřínce? Jinak se mi to líbí 🙂
Odpovědět
@ladypet ano, digestoř ve skříňce, měli jsme i návrh bez skříněk na straně kde je varná deska s přiznanou digestoří, ale ty skříňky mi tam chyběly.
Odpovědět
@michaelabinasova tady nákres
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Určitě lepší se skříňkama, jak prakticky, tak vzhledově 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelabinasova Jo nemáte zač ono toho času teď nejspíš budeme mít všichni vzhledem k situaci co se děje ve světě. My měli v plánu začít letos stavět tak jsem zvědav zdali se to pozdrží ale upřímně budu radši když budeme všichni zdraví a ať se to klidně posune. A určitě když máte čas tak hodně přemýšlejte nad vším protože co uděláte teď tak zítra se vám to už nebude líbit protože se vám to přes noc rozloží v hlavě a řeknete si že by to mohlo být trochu jinak😄 😄 S tím se peru dost často 😄 Takových papíru co už jsem pokreslil a předělával 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?