Rozvržení kuchyně - návrhy - prosím, pomozte

Moc prosím o radu. Jsme s domem ve fázi, kdy je možné ještě přesunout nebo zvětšit okna, což se bude odvíjet od rozvržení linky a umístění jídel. stolu. Přála jsem si ostrůvek, ale vzhledem k omezenému prostoru (v obýváku ještě v budoucnu musí být klavír - v návrzích nahrazen stolkem) moc nepřipadá v úvahu (udělala jsem 2 návrhy s ostr. 60 cm, ale nejsou moc šikovné, ovšem bylo by to místo, kde se mnou mohou děti pohodlně "vařit"). Nejvíce se mi asi líbí varianta varného poloostrůvku, nevýhodou je uzavřená kuchyň, průchod kolem stolu jen 70 cm a hlavně nemožnost zvětšit stůl, kdyby náhodou přibyl 3. potomek. Dále jsou návrhy s potravinovou skříní a bez nebo s vedením zón zleva vs. zprava od skladování - já jsem zvyklá na potr. skříň a hlavně pro praváka ergonomicky správné umístění zleva a nevím, jaký může být problém s opačným pořadím. Zatím mi jde o hrubé rozvržení kuchyně, detaily ještě dořeším později. Moc děkuji za názory!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabodlina a zkoušela jsi už poradu s @verunky ? je to na MS odbornice na slovo vzatá 😉👍
Odpovědět
mně se ve vašem menším prostoru více líbí varianta bez ostrůvku. Varianta s bílým stolem a bílou židlí. My to teď v bytě máme velmi obdobné a velká výhoda je, že když přijde návštěva, posuneme stůl do prostoru a vejde se ke stolu hned pohodlně 6 lidí. Což s ostrůvkem už si tam děláte těžký průchod teď a nikdy ke stolu více lidí neusadíte. Ten samotný stůl opticky dělí kuchyň od obýváku.
Odpovědět
@marvac Ano, ozvala se mi a mám od ní ještě jiný návrh, Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?