Sladění dekorů v kuchyni - vaše názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, rada bych se s vama poradila ohledně barev v kuchyni. Vysnila jsem si betonovou se dřevem. Můj favorit byl Chromix stříbrný od eggeru, který jde ovšem použit pouze na pracovní desku případně zada. Tak jsme ve studiu vybrali dekor beton chicago světle šedý. Dekor dřeva jsme použili dub bardolino přírodní, šedý už prý egger nedělá. Na dekor podlahy neberte zřetel, bude světlejší. Za skříňkami plánujeme betonovou štěrku. Okna máme antracit. 3D navrh bohužel nezobrazuje skutečné odstíny. Byla jsem si na 100%jista, ze chci dvířka v dekoru betonu. Nechtěla jsem bílou kuchyň, ale teď nevím, jestli to takto nebude moc tmave, betonové a dřevěné. Napadá vás, jak kuchyň barevné sladit, doladit, oživit? 😁 Mate někdo kuchyň v dekoru beton? Moc děkuji za všechny připomínky, rady a nápady 😀Krásný den
Odpovědět
1
2
@karmelab Kuchyň se Vám moc povedla. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@janina17 prosím vás nemáte viac foto ? ďakujem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@jandour Dobrý den, můžu se zeptat na odstín betonu? Je to klasika nebo je to beton světlý. Díky! 🙂
Odpovědět
Je to krásný. Myslím, že to nebude tmavý. Třeba byste mohla nějakou vrchní skříňku otevřít a tím to trochu uvolnit. Co budete mít za dřez? Já jsem asi před dvěma lety v Ikei viděla ty granitové a nakonec jsem se rozhodla pro keramický. Ten dřez v Ikeii byl úplně poškrábaný, tak jsem do něj zkusila dát hrníček a fakt se to poškrábalo hned. žlutá by se mi k tomu taky líbila. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jolana_hadravova Chicago světlý od Eggru 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@karmelab Dobrý den a dekor je dub bardolino přírodní ? Já se nemohu rozhodnout jestli bardolino nebo nebraska ale u vás mi přijde bardolino krásné ani není zas tak světlé chtěla bych ho v kombinaci s bílou lesk tak sbírám inspiraci😅
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?