Sloup s vestavenymi spotrebici

Profilova fotka
Ahoj holky, v sobotu jdu objednat novou kuchyň. Měla jsem vypůjčeno spoustu časopisů ohledně kuchyní a vestavných spotřebičů.Měla jsem nebo ještě stále mám v plánu si nechat udělat sloup a v něm mít vestavnou mikrovlnku, pod ní troubu a pod troubou myčku.Bylo mi řečeno, že to není dobrý nápad mít pod troubou myčku.Nemáte s tím některá zkušenost, že to tak máte??? :-) Prosím moc o radu.
Odpovědět
MW bude strášne vysoko, tam dočiahneš? a skriňa bude náročná konštrukčne.
Odpovědět
no max mw a rúra , este som nepocula , ze by mal takto niekto este aj mycku
Odpovědět
Profilova fotka
not ojo jak budeš vytahovat talere z mikrovlnky tak si to vylejes na hlavu, trouba bude tak možná jeste v unosné urovni, ale je to taky nezvykle vysoko.. urcite by to bylo mhodne nárocne na konstrukci.zkusit s emozná poradit s odborníkem skrz mycky a trouby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že bude mikrovlna hodně vysoko. Třeba u kamaráda jsem ji poprvé viděla dost nízko a docela jsem čučela, že i jeho předškolní děti si tam v pohodě ohřály večeři a ani nemrkly :-) Takže bych dala nad sebe jen myčku a troubu ;-) Nevím, jaký by v tom měl být problém, teta to tak má už 6 let ;-) Teda pokud nejsi prcek, páč pak bys do pekáče neviděla a i ta manipulace s x kilama masa by byla poněkud horší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda,ještě se poradím v kuchyňským studiu jak a co.Moc děkuju holky za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já chci taky myčku a nad to troubu a bylo mi řčeno že to není žádný problém. Ale mikrovlnku už musím vyřešit jinam, protože nejsme nijací dlouháni a myslím, že bych do MW ani neviděla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
n20 skus ist do dakeho velkeho elektra kde maju tieto vstavane spotrebice vzorovo nainstalovane a poskusaj si co ti bude najviac vyhovovat mne osobne sa vstavana rura zda praktickejsia ked je osadena vyssie ako pri kombinovanom spotrebici /sporak +rura/ ale zas az nad mycku =-) pri mojich 163 cm jedine s rebrikom :-D
Odpovědět
musis hlavne zvazit, kde budes mat ulozene taniere, pohare pribory a hrnce, aby si potom nelietala pri odkladani 3metre napravo a nalavo. A dalsia vec elektrika a vlhkost nejdu dokopy, a myslim si ze z mycky je vzdy nejaka vlhkost aby si si neskor neodpalila aj ostatne spotrebice ;-) Preco to chces riesit tri v jednom, mas malu kuchynu?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, mám klasickou kuchyň v paneláku. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme mikrovlnku v horní skříňce linky a problém s vyndaváním talířů atd. nemáme. Uznávám, že je lepší mít jí níž, ale neměli jsme prostor.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, kocky, my sme tiez riesili problem s mikroskou, akosi nebolo miesto... tak sme to vyriesili tak, ze sme si dali prirobit policu pod horne skrinky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna to nie je tak strasne vysoko, my to tak tiez planujeme, byt mame malinky, tiez chcem mat umyvacku, na tom ruru a mikrovlnku....ked sa teraz postavim k nasej kuchynskej linke (u rodicov) a ak by mala byt mikrovlnka vo vyske tych vrchnych skriniek, nezda sa mi to tak vysoko n20 ak si to tak das, tak si daj sem vizualizaciu kuchyne, alebo ked uz to budete mat spravene, by som to rada videla :) zatial som to videla tusim len na jednej vizualizacii ale uz si nepamatam kde, tusim studio camynam to ma na svojej stranke
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?