Spotřebiče v kuchyni a organizace

Ahoj, prosím, kde a jak máte v kuchyni ukryté menší spotřebiče, které ale několikrát za den potřebujete použít ( kávovar, toustovač, překapávač, malý grill) . Vše používáme denně a fakt se mi nechce pořád to vytahovat ze skříní…zároveň nevím, jak to uspořádat, aby to vypadalo dobře. Všechny kuchyně jsou překrásně nafocené, ale kde máte spotřebiče. Pořád je vytahujete a uklízíte? Nebo máte nějak hezky v kuchyni na lince? Prosím inspiraci. Já když mám vše venku, vypadá to jako bordel. Děkuji.
Odpovědět
No právě že nemáme, jinak bych to taky neděděl kde to dát a pak by se muselo hlídat co se zapne a co zas ne, aby to nevylítlo až venku.... Možná někde na roh linky, do kouta nebo prostě tam, kde se nedělá nic.
Odpovědět
Kuchyň kde se nevaří je krásná a tam kde se vaří je prostě provozní čurbes vždycky. Proto mám kuchyň částečně oddělenou zdí od obyvaku, aby to nebylo na očích na první dobrou.
Odpovědět
Tak kávovar je krásný na lince sám o sobě i překapávač. Co se týče toustovače, grilu a dalších, klidně to můžeš mít ve skříňce, jen je potřeba udělat rozvody na zásuvky a počítat s tím v návrhu. Skříňku buď se dvířky nebo na stahovací roletu (taky vypadá moc pěkně). Jinak řešením je i mít tyto spotřebiče někde v rohu či otevřená skříňka třeba nad troubou.
Odpovědět
Na kávovar mám v plánu pořídit výsuvný box viz obrázek. Varná konvice je designová pískající na indukci. Gril, toustovac, robot mám nyní v polici, v budoucnu budou dole v zásuvce. Jediné, co mi leží na lince je designovy topinkovač.
Odpovědět
@edcbubu kde se dá něco takového koupit?
Odpovědět
@artep1987 tady je stránka výrobce, který je i prodává. https://kafebox.cz/ Nebo je možné oslovit truhláře a nechat si udělat "čelo" zásuvky s otvorem na kávovar a cena bude cca 1/2.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?