Světlý granitový dřez

Dobry den, prosim majitelky světlého granitoveho dřezu, jak jste s dřezem spojojene? Jaky je na údržbu? Je lepší svetly nebo tmavý? Dekuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Máme bílý, i v minulé kuchyni jsme měli bílý a neměnila bych 😉 Jednou za čas stačí přejet savem a je pořád jako nový 😉
Odpovědět
Po měsíci používání vypadá takto, zatím jsem ho ničím nečistila.Šla bych do něj znova, ale v porovnání s nerezem je rozhodně náchylnější na skvrny.
Odpovědět
Profilova fotka
Už nikdy více, kdybych to věděla nepořizuji ho. Nedoporučuji, kvůli ČOV nejde ničím pořádně vyčistit 😞
Odpovědět
Kamarádka má světlý granit a nadává na něj, kudy chodí. Že ho musí pořád pucovat, skvrny skoro nevyčistitelné. Já jsem tudíž byla vždycky jen pro nerez, ale poslední dobou se přikláním ke keramice. Ta se prý čistí ještě líp jak nerez.
Odpovědět
Bily drez se snadneji cisti, nez tmavy. Proste ho necim vyzerete. Ale nesmite tam nechavat napr.pytliky od cerneho caje, apod. Na tmavem jde videt kazdy skrabanec, vodni kamen. Za me zlaty stred, nejakou sedou. Nerez se poskrabe, spini..asi mame vsichni zkusenosti. Ja chtela sedy, jenze ted mam bily, aby ladilo... Mam vse navrzeno s ohledem na uklid, at nejsem otrokem uklidu. Drez je jedina vec, kde vim ze budu muset trosku vic asi uklizet. Rozhodovala jsem se mezi cernym a bilym.
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem v pískové barvě jednou za čas jsem ho vyčistila pražském do mycky a byl čistý ale kvuli údržbě jsem do nového volila keramiku
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?