Trouba Electrolux Pyrolýza X Pára

Zdravím všechny. Nenajde se tu prosím někdo kdo by vlastnil některou z těchto vestavěných troub? Případně jinou od této značky se kterou jste spokojení. https://www.electrolux.cz/compare/?c=... Láká mě pyrolýza, ale i funkce lehké páry. 100% parní trouba mi pro mé vaření přijde zbytečná. Budu ráda za jekékoliv zkušenosti a rady. Moc děkuji. 🙂
Odpovědět
Máme a budeme pořizovat i do domu. Nicméně funkce "trochy páry" mi přijde "trochu zbytečná". To už si může člověk dát do té trouby hrnec s vodou a má to nastejno. 100% má smysl, protože se v ní skvěle udělá rýže, knedlíky, ryby, zelenina...a navíc právě celkem dokáže nahradit pyrolýzu, protože má s vhodným prostředkem čistící efekt.
Odpovědět
Přesně tak, už naše babičky dávaly do trouby hrnek s vodou, v té troubě je vlastně jen prohlubeň, kde se nalije voda a ta se odpaří. Já oželela pyrolýzu a mám parní (se 100% páry) a byla to dobrá volba. Páru používám často, udělám maso, rýži v troubě. Knedlíky pecka, zelenina na páře pak chvilku gril a super příloha. I pečené brambory na nízkou páru jsem dobré. Ohřev jídla párou nám plně nahradil mikrovlnku (jedině popkorn trouba neudělá, ale to oželím).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?