Úchytky Varnhem IKEA

Prosím, nemá někdo navíc tři tyto úchytky? Nebo nenarazili jste během zařizování na hoooodně podobné? Nechali jsme přidělat jednu vysokou skříň do kuchyně a tyto úchytky se v dubnu přestali vyrábět:-/ Výměna všech zbývajících 24 je opravdu až ta poslední možnost a nerada bych ji podstupovala..
Odpovědět
Nepomůžu, ale soucítím. Potřebuju ještě alespoň 10 úchytek Varde, které se již také neprodávají :( Dvě jsem sehnala i se skříňkami na bazaru, ale byly v hrozném stavu a neúplné, pak půjdou někam, kde na ně nebude vidět... Další nejsou :/
Odpovědět
@puhelin Dobrý den, možná bych Vám mohla pomoci. Několik Varde úchytek nám zůstalo po instalaci kuchyně nerozbalených v originálním balení. Podívám se doma, jestli je dohledám.
Odpovědět
@jimikova Dobry den, moc me vas vzkaz potesil. Odkud jste?
Odpovědět
@puhelin Dobrý den, jsem z Prahy a úchytek mám tři balení, tzn celkem 6 ks. Pokud o ně máte zájem, napiště mi zprávu a domluvíme se.
Odpovědět
To jsem ráda, že aspoň na někoho se usmálo štěstí:) Na bazaru jsem taky hledala, je to marný:(
Odpovědět
@mikrobl Ja uz pred casem dve sehnala z vyrazene kuchyne, asi 400 km od nas. Zkuste se podivat i po nabizenych kuchynich.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Dobrý den, kdyby se ještě někdo chtěl zbavit nadbytečných úchytek Varnhem IKEA tak mě prosím kontaktujte. Potřeboval bych 8ks nebo 6ks + 2ks (knobs) diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@mikrobl Dobrý večer prajem, chcela som sa spýtať, či ste menili tie úchytky varnhem, alebo ste zohnali tie chýbajúce 3 kusy. Ak ste náhodou museli vymeniť všetky, mala by som záujem o tie varnhem. Je to už dávno, viem, ale ak by náhodou. Ďakujem, kellyk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?