Výska kuchyně

Montujeme nyní IKEA kuchyň, ale mám obavu, že je na mě vysoká. Nejdříve jsem si říkala, že to bude lepší, ale začínám mít obavy, že ti bude až dost. Mám ,164 cm s kuchyně vychází i d deskou 193 cm. Màte někdo zkušenost? Přemýšlím jestli by šli nožky uřezat cca o 3 cm ale co myčka? Jde to u ní také?
Odpovědět
Profilova fotka
@dandenka Při vaši výšce je optimální výška kuchyně 85cm 93 Cm je už dost to je tak pro člověka nad 185cm. I když sestra má výšku kolem 95 Cm a je také menší postavy a vyhovuje ji to,my máme 89 Cm a taky v pohodě a manželka má takřka stejnou výšku jak vy,jinak nožičky u kuchyně by měly být stavitelné tudíž z výškou se dá hýbat, u myčky záleží jakou mate jestli vestavěnou nebo volné stojící u volně stojící se dá vrchní deska odmontovat tudíž můžete s výškou dolu a lehce doseřídit na nožičkách myčky. U vestavěné tam se dá štelovat také. My máme volně stojící a výška je 85 Cm a nechal jsem to z víkem a nad to desku pracovní, tedy zatím v bytě, v domečku bude vestavěná myčka ale na to máme ještě čas i když nějaké návrhy jsem dával do alba aby jsme měli představu a hlavně jsme chtěli vědět cenu. Což ve výsledku si kuchyň sám vyrobím pač se nám nechce dávat 160 tisíc za kuchyň když si ji udělám za třetinu ceny.
Odpovědět
Nožičky jdou nastavit, ale jen výš. Níže už se nedá. Je to divné, ale přeci nemá každý výšku dva metry 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
Na tvou vysku je optimalni vyska pracovni desky 90cm od zeme, pokud mas klasickou vysku mycky tak by to nemel byt problem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?