Změřil by mi někdo tloušťku dvířek Voxtorp IKEA?

Byl by někdo ochotný mi změřit tloušťku dvířek a rozměry toho žlábku na dvířkách Voxtorp?
Odpovědět
Profilova fotka
Tloušťku uvádzaju priamo na stránkách, 2,1 cm. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Rozměry nevím, ale nedávno jsem v Ikea Voxtrop okukovala a zkoušela a oproti jiným žlábkům (třeba televizní stěny ve Scontu - to se člověk fakt zapotil to otevřít) mi přišly dostatečně hluboké na otvírání. 😉
Odpovědět
@cuky_ducky díky @martinanaruby právě že se otvírají krasně, ale nenapadlo mě si to změřit... Ten samý typ jsme pak zkoušeli v Siku a nic moc... Kuchyň budem mít od truhláře, dvířka nejspíš od Trachei, ale bojím se, jestli to nebude to samé, co v Siku...jestli nebude lepší volit dvířka s uchytkou, protože z Ikeackych bych to asi neposkladala...
Odpovědět
Profilova fotka
@jani_ha tak to máme podobné, já bych teda chtěla celou kuchyň z Ikea, kvůli ceně a tak nějak věřím, že i něco vydrží, ale úchytky mě teda nenadchly snad ani jedny. 😒 🤔
Odpovědět
@martinanaruby pamatujte, čím nižší cena, tím menší životnost, a tím nakonec dražší
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi napokon došlo že ich máme vo firme tak som dnes pofotila, len pozor nie vždy zacinam od 1ky lebo bolo oškrábané to pravítko 😄
Odpovědět
@cuky_ducky moc děkuji, včera jsem poslala finální rozkresleni bráchovi, který nám kuchyň bude dělat...nakonec jsme se rozhodli pro systém s uchopením za dvířka a zapuštěným lamino čílkem, tak snad nebudeme litovat... Na otvírání je to super, jen to prostě ubere úložný prostor...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?