Vana + sprchovy kout, jen vana, jen sprchovy kout

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
nemuzeme se shodnout co do koupelny... :-(
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@l_e_o_n_t_y_n_k_a_ ja vám doporučujem dva v jednom :-) stačí si pozrieť moj schop :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@l_e_o_n_t_y_n_k_a_ vyhovím vám obom! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@skalko1601 jojo, uz jsem nasla i ceny a vylezly mi oci z dulku... :-D ze by v zahranici byla 2v1 vyrazne levnejsi ??? :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Za kolko ste našli? možná viem zohnať lacnejšie? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@l_e_o_n_t_y_n_k_a_ @kuratko22222 so vsetkou uctou ku kreativnym ludom co spajaju sprchu s vanou je z mojho pohladu kombinacia ktora konci dizajnovou a funkcnou katastrofou. vyzera to ako startrek z roku 60 a ani sa neosprchujes vo dvojici ani sa nevykupes ako v klasickej vani. tento produkt je v dnesnych lacnych prevedeniach podvrhom na neskusenych klientov. co z toho vyplyva? obchodnikom never ani slovo ;)
Odpovědět
my mame malicku kupelnu, takze jednoznacne vana so sprchovou zastenou @kendu ten startrek si vystihol :D
Odpovědět
Profilova fotka
za mě oboje. přítel je vyloženě sprchovací, já koupavá, já sprchu jen v létě přes den :) a v horní koupelně vanu - pro děti
Odpovědět
Za nás rozhodoval prostor....takže dole jen sprcháč,v patře pak vana:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kendu :-) možno máš pravdu,ale ja bývam v klasickom paneláku s mini kúpelnou,máme vaňu a zástenu,ked decka vyrastu,dame vaňu preč a urobíme si široký dvojsprcháč,vaňa je skor kvoli detom,dizajnu sa moc nerozumiem,ja musím hladieť na to jak sa mi to kam vmestí,jak je to praktické a v neposlednej rade kolko to stojí,ale pekné časopisy so super dizajnovými vecami si vždy rada prelistujem
Odpovědět
Profilova fotka
@kuratko22222 rozumiem a suhlasim. tiez rozmyslam prakticky, vnimam dizajn aj funkciu sucasne ;) z mojho pohladu si mohla usetrit na cene za: vano-sprchu, jej instalaciu a demontaz, upravu rozvodov vody a kanalizacie, kedze moja rada pre teba by bola tiez odzaciatku dvojprchac ;).. a tolko by som si za radu urcite nevypytal :-D
Odpovědět
@skalko1601 ... můžu se zeptat na kolik taková sprchovana vyjde? díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijeje 3700€
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucijeje je to pre vyvolených :-)
Odpovědět
Já bych se spokojila jen se sprcháčem.....ale vana je opravdu dobrá, když má člověk děcka ;-) A taky při zavařování okurek, pěkně je tam všechny vyklopím a umyju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijeje 3700€,je to vlastne dva v jednom :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@skalko dobry vecer, vy predavate resp mate kontakt na niekoho kto tieto vane predava? mne poslali z jedneho shopu cenovu ponuku na vanu twinline 2 za 3862,20€ a ked by som chcela aj s perlickou ci masazou ci co to bolo (twinline 2 air) tak 6847€... a to mi vraj vyskladala najlacnejsiu zostavu :D ale pisalo tam ze vana ma dlzku 170 cm, daju sa aj ine rozmery? napr. mensia? vdaka
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka13 https://shop.sht-slovensko.sk/default... tu je za cca 3500
Odpovědět
@kacenka13 ahoj....v ip ti posielam lacnejšie....cenovo od 2000€... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flu5ky dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@psychx dakujem
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?